Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a férfiak többségével az érzéseinkről beszélgetni? Miért nem lehet elmondani nekik mit érzünk, mi bánt, mit érez, hogy gondolja el a jövőt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően rossz férfi lett akkor választva. Ha valaki szeret téged, azt érdekli mi van veled, min jár az eszed, mit hogy élsz meg. Hidd el, ha szeretek valakit, örömmel hallgatom.


30f

2022. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, a nőknél meg miért inkább hagyjuk a válasz?
2022. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy azoknak a kreténeknek akiket kifogtok....


Nem lehet általánosítani, mint ahogy abban sem, hogy minden nő csak ezt v csak azt akarja.

2022. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Inkább hagyjuk, úgyse érdekel téged.
2022. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as - nem általánosítottam

4-es - de igen is érdekel

Miért mondja azt, nem szereti a lelkizést és kicsivel később meg 10-15 percen belül egy másiknak meg ömleng.

2022. dec. 27. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarja hallgatni hogy mindig csak hisztizel beszólást.
2022. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Kifejezetten nem vagyok érzelgős típus, de azzal a barátommal akihez vonzódtam azzal igenis szerettem volna ilyenekről beszélni. Aztán szerzett magának egy csávót.. De a lényeg hogy inkább csak szimplán nem érdekled őket barátilag sem.
2022. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van valami abban amit az előttem szólók írtam: sok a kretén. Nekem volt egy olyan pasim, Akit megkértem hogy szeretnék többet lelkizni, erre az volt a válasza hogy ,az mi?' ... És én még elgondolkodtam azon hogy szakítsak e vagy ne. Erre csak azt tudom mondani hogy vannak olyan felszínes nők is akiknek erre nincs szüksége, és azok az ilyen pasikkal kompatibilisek.


Azóta tudatosan kerestem olyan férfit akivel egyeznek az igényeink és azóta nem is érzem hiányát a lelkizésnek.

2022. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem elmondhatod mi bant teged 🤷‍♀️
2022. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Maszkulin tipik ferfiaknak nem is lehet.. erre vannak a feminin beallitotsagu fiuk akikkel lehet erzelmeskedni.
2022. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!