Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéne tudnia a páromnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne tudnia a páromnak az előző (10 éves) kapcsolatomról?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt, és eddig még nem beszéltünk az exekről. Én volt, hogy adtam volna neki alkalmat, hogy rákérdezzen, pl megemlítettem, hogy pl. szakítás után ezt meg azt csináltam, de ő sosem kérdezett rá semmire, én meg így külön nem forszíroztam. Viszont nekem előtte egy 10 éves kapcsolatom, amiről így nem tud, és kicsit furcsának gondolom ezt. De random is furcsa lenne felhozni, hogy "figyi, nekem előtted egy 10 éves kapcsolatom volt, csak hogy tudd". Ezt hogy kéne felhozni? Egyáltalán baj-e, hogy nem tud róla, mert lehet csak én gondolom úgy, hogy ezt tudnia "kéne" rólam. Ő sem hozta fel egyszer sem az exeit, én sem tudom, hogy neki kik voltak, de ő ilyen alkalmat sem adott nekem, amire lecsaphattam volna és kérdezhettem volna 1-2 dolgot ezzel kapcsolatban. 29 évesek vagyunk mindketten.
2022. dec. 29. 15:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, őt nem érdekli mi volt veled a múltban, téged meg az vág hanyatt, hogy 10 éves kapcsolatod volt, mintha valami bűn lenne.

Osszeilletek, csak így tovább! :)))

2023. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
A párom van olyan magabiztos, hogy nem érdeklik az exeim.
2023. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Én soha nem szeretek az exeimről beszélgetni. Főleg a párommal
2023. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Aki a múltba néz, az s*eggel megy a jövőbe.
2023. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én sose értettem hogy minek az exeken rágódni. Biztos hogy nem az exekről szeretnék sztorizgatni. Van annyira érdekes az életem, hogy legyen más témánk.
2023. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!