Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom miért nem szexel velem?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, ő 24, majdnem egy éve vagyunk együtt, Eddig működött minden heti rendszerességgel volt, de az utóbbi 2 hónapba 1-2szer volt csak. Én az utóbbi időbe direkt nem kezdeményeztem mert kiváncsi voltam ő mikor fog de egyáltalán nem. Az az 1-2 alkalomkor is én kezdeményeztem mert már nagyon kivántam. Ugyanugy dolgozik mint eddig, nem túlórázik meg semmi, sőt én vagyok az aki mostanába többet dolgozok vagy este is és én vagyok inkább az aki tényleg fáradt. Néha ugye ez miatt nem is látjuk egymást. Más nője biztos nem lehet,mivel együtt is lakunk és egyből levágnám ha az lenne, meg kideritettem volna ez idő alatt, mert hazudni se nagyon tud, de nincs is semmi olyan jel ami arra utalna. És megad nekem mindent, szeret csak szexuális téren hanyagol el mostanába.Egyáltalán nem nyúl hozzám olyan helyen.Szerintetek mi lehet ennek az oka, megunt vagy mit gondoltok?

2022. dec. 30. 19:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Ez eléggé gyengepont egy férfi számára, komolyan mélyen, atomi szinten átkellene beszélni ezt és majd azután jön majd a valódi ok és lehet kiderül, hogy nem passzoltok, stresszes, depressziós, mégsem jössz be neki, vagy egész egyszerűen ennyi az igénye, vagy csak egy ilyen időszak neki ez, esetleg egy másik lány stb...

Ez nagyon mély téma, amit ha feszegetni kezdesz, jó ritkán szokott kijönni belőle...

2022. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11 én arra gondolok leginkább még hogy tényleg csak egy ilyen időszaka van, vagy történt valami amit lehet észre se vettem, de őt megérinthette. Csak az a fura hogy ezt nem mondja el mert azt mondja semmi baja velem. Minden működik, nagyon szeretem és külsőre is nagyon tetszik. Csak attol félek ezt ideig óráig birom igy de utána bele fogok unni
2022. dec. 30. 19:54
 13/24 A kérdező kommentje:
Igy konkrétan direkt nem hoztam még neki fel inkább csak célozgattam, azt vártam hogy magátol vegye észre hogy ez igy nem jo
2022. dec. 30. 19:55
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Az, hogy te ilyet még nem láttál, attól még létezik. Nekem most is van olyan nő ismerősöm, akinek a párja 1-2 havonta 1x fekszik le vele. Mégis a pali annyira rá van ülve a nőre, hogy már kamerák vannak a ház körül, hogy lássa ha véletlen elmegy otthonról nehogy más fele kacsintgasson. Közbe mégis alig van köztük szex, és általában akkor is olyan minőség, hogy a nő elmenni se tud. Az élet nem mindig igazságos. És mégis tartja a palit a nő vagy 10 éve... 32/F
2022. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is hasonló volt a helyzet, hogy az elején jó pár hónapig szinte minden napos volt a dolog aztán egyre ritkult. Sokat emésztettem magam miatta én is, rengeteget beszéltünk a témáról aztan elfogadtam, hogy egyszerűen neki ennyi az igénye( jelenleg heti 1 ) de ha nagyon sokat dolgozunk akkor 2 heti…

Azt tudom tanácsolni, hogy mindennek az alapja az őszinte kommunikáció. Ahogyan te sem mondtad mèg el neki mennyire zavar, lehet ő is elhalgat valami gondot.

Ülj le vele és ugyanilyen szépen mond el neki mint itt leírtad . Mond, hogy úgy érzed már nem szeret, nem kíván úgy, aztán figyeld a reakcióját.

2022. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondolok, hogy alacsony a libidója.

Annyit kehet még trükközni, hogy sokszor evés közben jön meg az étvágy. Csinálni kell, elkezdeni és bele fog ő is jönni.

Próbáld meg vele ezt ág egyezséget megkötni. Azt is érdemes jelezni, hogy ez így neked kevés.

2022. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
De mér nem őt kérdezed amúgy?
2022. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17 azért nem hoztam fel mint leirtam, kiváncsi voltam meddig nem kezdeményez semmit. Meg szerintem ha nem mondom ezt egy felnőtt embernek észre kell vennie
2022. dec. 30. 22:33
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólsz, azt hiszi, hogy ennyi az igényed neked is.
2022. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

17*

Igen, oké, vártál. De látod, h semmi változás. Akkor kérdezd meg.

Amúgy meg olyan nincs, h észre kell vennie. Senki nem gondolatolvasó.

N 30

2022. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!