Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék? Vagy várjam, hogy alakuljanak a dolgok maguktól? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A héten elmentünk kocsmázni osztálytársakkal,ott volt a lány is aki régóta tetszik,eléggé beittam és kitálaltam neki mindent, meglepődtem mert viszonozta az érzéseimet.

Tegnap elhívtam egy kávézóba,a hol vagy 4 órán keresztül beszélgettünk,szinte mindenről és kiderült, hogy teljesen megértjük egymást és jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk.

Elmondtam neki, hogy én komoly kapcsolatot szeretnék, látszik rajta, hogy ő is benne lenne, csak szerintem fél mert nem rég lépett ki egy 4 éves kapcsolatból és nem tudja, hogy mi legyen. Kérdésem a címben,várom a válaszotok,köszönöm.


2010. okt. 2. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire várnál? Hívdd el többször randizni, menjetek moziba, múzeumba, sétálni, de ne legyél nagyon rámenős. Ha nem akar Tőled semmit, akkor nem megy el Veled. Ha meg alakul benne valami, akkor szívesen lesz Veled bárhol.
2010. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ha együtt vagytok és jól érzitek magatokat. Nem kell nyomulni, segítséget felajánlani, se ilyesmi. Alakul majd magától, ahogy lassan elkezd megbízni benned, és elfelejti a régi sérelmeket.
2010. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!