Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, de talán megbocsát. Meg kell győznöm, hogy ne legyen vége. Hogyan?

Figyelt kérdés
Ha pár napon belül nem tudom meggyőzni őt, szakítani fog. Segítsetek!
2010. okt. 2. 11:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nezd, en alapbol megbocsathatatlannak tartom a megcsalast, de tekintve hogy kvazi ontudatlan allapotoddal elt vissza egy szemetlada, ezesetben meg szerintem is adhatna neked meg egy eselyt. De azt a sracot elegge elrendeznem, az is biztos...
2010. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Én nem bocsátanék meg. Vagyis lehet megbocsátanék....de kéne jó pár hónap..sőt lehet 1év is ,h újra bízni tudja a barátnőmbe.

Amúgy egyszerűen én kirúgtalak volna és kész.

nálam is volt már pár bnőm aki eljátszotta könyörögtek,h bocsássak meg.gondolkoztak volna előbb.

2010. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Honnan vagy olyan biztos benne, hogy többet nem tennéd meg? És ha megint részeg leszel egy buliban és elkap egy jóképű srác? Félre ne érts, nem támadlak, de ezek a kérdések fognak felmerülni a barátodban is, amikre tudnod kell válaszolni.
2010. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Többet annyit más okból sem szeretnék inni, hogy arra se emlékezzek mit csináltam. Tudom, későn jöttem rá, de én csak a saját hibáimból tudok tanulni.:(
2010. okt. 2. 13:02
 15/24 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

az okos más kárán,a hülye sajátján tanul:D úgy vettem észre kérdező mi az utobbiba tartozunk XD

amugy nagyon nagy szerencsédnek kéne lennie ,h ne szakitson .

2010. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azzal próbálom magam nyugtatni, hogy ha szakítani akar, akkor már megtette volna. Vagy ez nem mindig így van?:(
2010. okt. 2. 14:08
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha nem is bocsát meg, van egy tök jó tippem, hogy többet ne forduljon elő: NE IDD MAGAD RÉSZEGRE! Könnyebb, mint gondolnád.
2010. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Nem mindig van így....és gondolj bele ,h meddig nem fog benned megbízni(jogosan) mert ugye megcsaltad...és lehet az jár majd mindig a fejébe ,h lehet most is megfogod?

lehet még ő is gondolkozik,h most mit tegyen.Amúgy beszéltetek már azóta?

2010. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk...

Egy esélyt azért adhatna, bebízonyítanám egy idő után, hogy megbízhat bennem. :(

2010. okt. 2. 17:45
 20/24 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Figyu a bizalmat a legkönyebb elvesziteni ...Csak visszaszerezni nehéz =/ saját tapasztalat=(

de remélem neked azért sikerül...és remlélem ha megbocsátanna ....nem leszel megint ilyen buta.

2010. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!