Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindent megadok a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindent megadok a páromnak, amit tudok, ami tőlem telik. Ő azt mondta, szerinte nem is próbálkozok azzal kapcsolatban, hogy ő úgy érezze, hogy megkérje a kezem. Jogosan esik borzasztó rosszul?

Figyelt kérdés
Én tényleg mindent megadok neki: mindig az van, amit ő szeretne, én mindig kedves vagyok hozzá, figyelembe veszem a kívánságait, a dolgait. Mikor visszakérdeztem, hogy mégis mit hiányol, arra nem tudott érdemben válaszolni. Teljesen el vagyok keseredve :(

2023. jan. 1. 22:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

És ő is letesz valamit az asztalra, hogy te igent mondj?

Vagy ez neked igy teljesen oke fullosan feladni magad, hogy mindig minden az ő kénye kedve szerint történjen.

2023. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahha, szóval azt hiszi, neked tesz hatalmas szívességet azzal, ha megkéri a kezed. Hát akkor ne kérje, ki a fszom kérte rá? Ennyi erővel ő meg nem viselkedik úgy, hogy ha megkérné a kezed, igent mondj neki.
2023. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak húzza az időt és most épp ez az aktuális kifogás. Nem akarja megkérni a kezed és nem is fogja soha. Aki meg akarja kérni, annak nem kell térdepelned, mindketten jól érzitek magatokat a másikkal és jön magától
2023. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én tényleg mindent megadok neki: mindig az van, amit ő szeretne"

Pont az a baj. Tulságosan alárendelődsz.

2023. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Becsicskultál neki, te is lábtörlő csaj lettél, és pontosan így is bánik veled.
2023. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

"Ő azt mondta, szerinte nem is próbálkozok azzal kapcsolatban, hogy ő úgy érezze, hogy megkérje a kezem."

Ha ezek után meg is kérné, akkor se mondanék igent.

Ha valaki nem a saját lényedért szeret, hanem te még erődön felül neki csicskulj, hogy megkérjen. Önimádó sz@rgalacsin.

2023. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Mindent megadsz neki, mindig az van, amit ő akar. Gondolom a szex is olyan pózba, ahogy ő akarja. Kielegíteni legalább ki tud? Vagy ott is leginkább olyan irányba mennek el a dolgok, hogy neki legyen csak jó?? Mi van veled te lány???
2023. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Ez az 10023. nyekergésed.

Nem akar elvenni, csak a kifogásai vannak, hogy miért nem vagy jó. Ez egy bántalmazó kapcsolat. Felejtsd el, és kezdj új életet!

2023. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#7 nem tud, de nem is akar
2023. jan. 1. 23:12
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek ilyen kapcsolat? Mi értelme???
2023. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!