Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindent megadok a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindent megadok a páromnak, amit tudok, ami tőlem telik. Ő azt mondta, szerinte nem is próbálkozok azzal kapcsolatban, hogy ő úgy érezze, hogy megkérje a kezem. Jogosan esik borzasztó rosszul?

Figyelt kérdés
Én tényleg mindent megadok neki: mindig az van, amit ő szeretne, én mindig kedves vagyok hozzá, figyelembe veszem a kívánságait, a dolgait. Mikor visszakérdeztem, hogy mégis mit hiányol, arra nem tudott érdemben válaszolni. Teljesen el vagyok keseredve :(

2023. jan. 1. 22:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

#20! Tudjátok mi hiányzik neki? A Nagy Ő. Az Igazi. Mert nem a kérdező az. Ráadásul addig nem is fog vele szakítani a pasi, amíg nem találja meg a szerinte megfelelőbb nőt. Hülye lenne kilépni ebből a kapcsolatból, a kérdező mindent megtesz érte. Nyilván félrebeszél, nem fogyatékos, hogy bevallja a nyilvánvalót, de lefordítom neked: "Sose vennélek el, mivel nekem nem te vagy az igazi. Nincs meg benned az a plusz, amire nekem szükségem van, teljesen mindegy mit adsz, vagy mit teszel, mert azt a valamit te nem tudod nekem megadni!!! Veled nem érzem, bárhogy is erőlteted! Várok egy jobbra, várom az igazit, akit majd egy év után eljegyzek, mert nem vagyok hülye, hogy a számomra megfelelő nőt elszalasszam. Addig is tök jó, hogy főzöl-mosol-takarítasz rám, köszi!"

Bocsánat, de valahogy így van...

2023. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#21 Tetézve azzal, hogy jelenlegi párja minden önbizalmát leveszi, lebegteti a kapcsolatot nehogy elhagyja idő előtt. Ezért kell a nőnek megváltoznia, hiába tesz meg mindent a pasiért.
2023. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen igazatok van. ha belegondolok, hogy számomra milyen lenne az ideális férfi, vagy párkapcsolat, szinte semmit nem kapok meg ezekből..
2023. jan. 2. 21:08
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Jo reggelt! Hatha nem hiaba jartatjuk a szankat.
2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt senki sem fog arra biztatni, hogy maradj vele. Egyértelmű, hogy csak szenvedsz mellette. De mérlegelni és a végső döntést neked kell meghozni. Sokáig én abban a hitben voltam, hogy az exem az ideális férfi, csak nekem kell megváltozni, hogy megkérjen vagy egyáltalán megköszönjön valamit. Teljesen megcsömörlöttem a kapcsolatunkban. Aztán a mostani páromért elég,ha a töredékét teszem meg annak,amit az exemért és voila boldog, ő is nagyon kedves hozzám és építjük egymást. A pszichológusom is rámutatott, hogy ez a normális. Ha csak te evezel a csónakban,de a másik nem,akkor az a csónak nem fog haladni egy idő után.
2023. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát, azóta szakítottunk...
2023. febr. 12. 18:55
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A leírás(ok) alapján nem szeretett, úgyhogy ne sajnáld! Ettől jobbat érdemelsz és fogsz is kapni. Szorítok neked, hogy minél hamarabb találd meg. Fel a fejjel!
2023. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező,ez a legjobb szexuális,ami történhetett. Minden rendben lesz, meglátod:)
2023. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
28, gondolom ezt még félálomban írtad... 😂
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!