Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindent megadok a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindent megadok a páromnak, amit tudok, ami tőlem telik. Ő azt mondta, szerinte nem is próbálkozok azzal kapcsolatban, hogy ő úgy érezze, hogy megkérje a kezem. Jogosan esik borzasztó rosszul?

Figyelt kérdés
Én tényleg mindent megadok neki: mindig az van, amit ő szeretne, én mindig kedves vagyok hozzá, figyelembe veszem a kívánságait, a dolgait. Mikor visszakérdeztem, hogy mégis mit hiányol, arra nem tudott érdemben válaszolni. Teljesen el vagyok keseredve :(

2023. jan. 1. 22:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy ő mért nem kér meg, hanem egyáltalán minek akarnál ilyenhez hozzá menni??

Neked ebből mi örömöd származik??

Alárendelődsz, a szex sem kielégítő. Mi a pics_ér' vagy vele?

2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármit írhatunk, úgyis csak később fogod tisztán látni ezt az egészet és őt magát. A leírás alapján szerintem kétféle végkifejlet lehet:

1.) nagynehezen megkéri a kezed, majd pár év múlva rádöbbensz, hogy életed legnagyobb hibáját követted el, hogy hozzá mentél, mert ha el is vesz, kesőbb is ugyanezt fogja játszani. Valószínűleg a gyerek is csak akkor jöhetne majd, ha kiérdemled a viselkedéseddel, ami nyilván arról kell szóljon, hogy csendben szolgálod őt, mint egy cseléd - de mint látjuk az is kevésnek bizonyulhat.

3.) nem fog megkérni soha, pár év után pedig egyik napról a másikra valami idióta indokkal kidob egy izgalmasabb nő miatt (te soha nem fogod őt kidobni, ez a leírásodból egyértelmű), majd évek után, tiszta fejjel belátod, jó, hogy megszabadultál tőle.

Ha szerencséd van, akkor a második variáció lesz.

2023. jan. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
1,3... 😀 Elírtam bocsánat, a lényeg érthető..
2023. jan. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta vagytok együtt?
2023. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogosan vagy szomorú. Borzasztóan fájhat ilyet hallani a párodtól. Van abban valami,amit egy korábbi hozzászóló írt, hogy a srácnak így kényelmes, vár egy neki jobbra, esetleg már van is jelölt.

Én a helyedben a következőt tenném: magamba fektetnék,helyreraknám az önértékelésem és elkezdenék kitolatni a kapcsolatból. Ha még mindig akar téged, jönni fog. Ha nem, akkor rá kell adni a kabátot. Nagyon ijesztő, igen,de ez a TE életed is, lehetsz úgy is boldog, hogy a másik is tesz érted és nemcsak becsmérel.

Voltam hasonló szituációban, mint te, én is bármit megadtam neki, hogy boldognak lássam,mégis visszafelé sült el a dolog. Semmi pozitív visszajelzés, se egy köszönöm, nulla viszonzás, nemhogy lánykérés. Aztán kiderült, hogy a hátam mögött ment az édelgés mással.

Tényleg nem éri meg alárendelni magad másnak,mert ezzel csak elveszel magadtól. Egy normális pasi nem cselédet akar, hanem egy egyenrangú partnert. Elmosogatni, felsöpörni, ruhát berakni a mosógépbe, közös programot szervezni egy férfi is tud.

2023. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele, ha szexuálisan soha nem akar és nem is tud kielégíteni és még bunkó is veled?
2023. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mert gyáva kilépni, inkább várja a csodát. A házasságról meg azt gondolja, hogy decsudijó buli lesz az, meg már körülötte mindenki elkelt. Inkább megalkuszik, meg időnként ide rittyent egy kis panaszkodást, hátha majd attól megkéri a kezét.

2023. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Exem nekem is mondott hasonlót. Változzál meg. Meg azt is mondta hogy olyan férfi nem létezik amilyenről beszéltem. Aztán megérkezett a szerinte nem létező férfi és nem sokkal később megkérte a kezem. Ennek majdnem három éve, nyáron lesz az esküvőnk.


Sosem hallottam tőle hogy változzak meg, megteszünk egymásért mindent amit csak lehet. Ha kell elmosogat, ha kell behozom a tüzelőt, sőt be is gyújtok.


Reméljük hamarabb teszed lapátra pasid mint a mit sem erő, izgalmasnak látszó nő miatt Veled szakít.

2023. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#16 na igen,a szexualitás is egy érdekes problémakör a kérdezőnél. Ideális esetben annak sem ilyen egyoldalúnak kellene lennie, hanem harmonikusnak. Oda-vissza, adok-kapok egyensúly meglegyen. Az egy dolog, hogy a pasi nem tud kielégíteni egy nőt, ha szeretik egymást,idővel össze lehet hangolódni annyira, hogy ez menjen. Nem lehetetlen küldetés. De emberünknél már a szándék is hiányzik.

Kérdező, annyi itt a vörös zászló, hidd el, többet és jobbat érdemelsz. Amíg ezt nem tudatosítod magadban, nem lesz változás. A másik emberre mindig csak önmagunkon keresztül tudunk hatni. Vagy gondolod, hogy minden egy csapásra megoldódik,ha megkéri a kezed és totális boldogság jön? Sajnos nem így van.

Ülj le szépen magaddal őszintén és tényleg gondold végig, miért éri meg neked ez a mostani szituáció? Oké,szereted,de nem lehet, hogy ez részedről inkább kapaszkodás? Félsz attól, hogy mi lesz,ha szakítotok? Megnyugtatlak, nem lesz semmi baj, sőt, nem pocsékolod tovább a drága idődet egy ilyenre.( #15 voltam)

2023. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ködösít és mismásol. Nem akar téged elvenni vagy akár bárkit, de a veled való kapcsolattal járó előnyöket élvezni akarja, ergo kihasznál téged... arra sem képes, hogy ezt közölje veled... mert te adtál esélyt, hogy megmagyarázza, mi hiányzik neki, de arra egy kukkot nem tudott mondani... szembe kell nézni a ténnyel, hogy egy sunyi alakkal vagy együtt, és ha szeretnéd, hogy egy téged tisztelő párod legyen, szakítani.
2023. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!