Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással fantáziálni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással fantáziálni szex közben, helyrehozható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi vagyok a véleményetekre! Volt egy 4 éves kapcsolatom, pár rövidebb után, az első olyan kapcsolatom volt ez, amelyikben eltudtam élvezni szex közben. 26/L vagyok. De a 2.-ik vagy 3.-ik évben nem tudtam már elmenni, ezért elkezdtem szex közben általaam kitalákt személlyel, szituációval fantáziálgatni. Így mindig sikerült elélvezni. Ez a kapcsolat 4 évig tartott. Csakhogy igen ám, de azt vettem észre, hogy már akárki mással is kénytelen vagyok fantáziálgatni szex közben, mert különben sose megyek el:S Hogy lehet ezt helyrehozni? Szeretem a barátomat:) Tudom, a fantáziálgatásaimból nem ezt lehet leszűrni, de szerintem ez nekem a legszarabb.
2011. nov. 4. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Nem, ez helyrehozhatatlan!

És a pokolban fogsz elégni, a patás ördög fog szilánkos vazelinnel ánuszon ápolgatni!!!

2011. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem le kellene allnod a szexxel egy idore, es megvarni azt aki igazan tenyleg fontos szamodra, es tenylegesen szereted. Ha mar masra kell gondolni szex kozben, az szerintem eleg sokat elmond a kapcsolatod minosegerol.
2011. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig nem rossz minőségű a kapcsolatom. És reálisan látom kettőnket, szóval nem azért írom, hogy én szubjektiven látom a dolgokat. A szexmegvonásra gondoltam, de nem hiszem hogy kibírnám:S Az még hagyján hogy arról gondoskodnék hogy neki jó legyen, de én tuti magamhoz nyúlnék..
2011. nov. 4. 20:43
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
de várjál.. miről fantáziálsz? jó, ne válaszolj nem vagyok rá kíváncsi csak oda akarok kilyukadni, hogy ha olyan szituációkról fantáziálsz, ami megvalsóítható a pároddal, akkor meg is van a megoldás. az teljesen természetes dolog, mindenkit vonz valami.
2011. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg én nagyon arra hajazok, hogy "menjek el":( Arra kötelezem magam, hogy igenis muszáj elmennem. Ezt nem tudom hogyan verjem ki a fejemből.
2011. nov. 4. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt verd ki a fejedbol, hogy mindenaron el kell elvezned. talan meg kellene kerned a parodat, hogy valtoztassatok kicsit. Mondjuk pl el kezditek egymast simogatni,de csak simogatni, es eleinte az erogen zonakat kihagyni. Es ne szex legyen a vege, hanem hagyjatok abba elotte.

Ennek az lenne a lenyege hogy megtanuljatok tenyleg egymasra figyelni, hogy mi jo a masiknak, hogy mikor sohajt jobban. Es nyitott szemmel!!! Akkor nem kalandoznak el a gondolataid.

2011. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem gondolatelkalandozás. Férfi létemre ugyanígy vagyok néha-néha a barátnőmmel. Ha közben túl rutinszerűvé válna az együttlét fölidézek egy régebbi élményt, és egy darabig egy elképzelt szituációban vagyok egy másik nővel, aztán amikor így felpezsdítettem a lelkesedésem visszatérek a jelenbe, és mégjobban megy a dolog. Ettől még ugyanúgy szeretem a párom, de persze ezt nem mondom el neki.

Szerintem ne görcsölj ezen. Vagy, ha már nem is kívánod az együttléteket, akkor dönts a szerint. Mondjuk a "volt egy kapcsolatom", és "hogy lehet ezt helyrehozni" már sejtet valamit.

2011. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.ik hozzászóló! A "volt egy 4 éves kapcsolatom"at azért írtam, mert ott kezdődött ez az egész. Helyrehozni meg azért akarom, mert jó vele, de szerintem elrontottam az "agyam" hogy régebben ezt(fantáziálás) megszokattam vele (mármint az agyammal. Amúgy köszönöm a válaszod. Én amúgy is egy nagyon vizuális típus vagyok (lány létemre:S ).
2011. nov. 8. 18:11
 9/10 A kérdező kommentje:
6.ik hozzászóló, köszönöm a válaszod! :)
2011. nov. 8. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Találkoznunk kellene, mert én pedig mindig rólad fantáziálok sex közben! :-)
2011. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!