Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a parommal, hogy aludjon vegre?!

Figyelt kérdés

3:30-kor kel melo miatt, tegnap is akkor kelt, tehat azota fent van es meg nem alszik, hanem youtubeozik a kanapen. Kene mar aludni. Csak aggodok, nem akarom, hogy infarktust kapjon, vagy ilyesmi, mert ilyenkor nyilvan tobb koffeint iszik masnap😭

A ti koran kelo parjaitok sem alszanak eleget??


2023. jan. 4. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap hajnali fél 4ig szekrényt szereltem össze. 6:20 kor keltem. 🤷‍♀️ Vannak ilyen emberek. Felnőtt, úgyse tudod ágyba zavarni. Neki kell belatnia, hogy ez az ő érdeke és eszerint cselekedni.
2023. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne akkora baj, ha egyszeri alkalom lenne, de az a ritkabb, hogy alszik legalabb 5-6 orat🥲
2023. jan. 4. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Én kb napi 5 óra alvással futok, de pár hétig ennél kevesebbel is elfutok, csak egyre faradtabb és ingerlékenyebb leszek. Ilyenkor kell pár nap normál mennyiségű alvás. Ha az ember szervezete beáll erre, bár nem egészséges, de tartható.
2023. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, nem vagy az anyja, nem tudsz mit tenni, egyszer szólsz, basztatni nem érdemes.
2023. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az altató csodákra képes.
2023. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
63%

Egyrészt... Remélem, egy nap találok olyat, aki így aggódik értem (amíg vagyok neki). :)))


Másrészt... Némi ölelés, és szeretgetés nem tudom, megtenné-e a hatását? Ha a yt nem az énidejébe esik, hanem mondjuk azért yt-zik mert stresszes, akkor szerintem opció. :)))

2023. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Hehe hatos. Én meg remélem, sose lesz olyan személy mellettem, aki ilyen idegesítő és azt is elő akarja írni, mikor aludjak.
2023. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szimplan nem almos, nem stresszes. Nemreg lett kesz a vacsora, hatha a kajatol elalmosodik🤣
2023. jan. 4. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd alszik ha akar nem értem ez neked miért ekkora probléma. Mint írják nem vagy az anyja és ha folyamatosan csak emiatt fogod basztatni makd szépen keres olyat aki nem szekálja és nem akarja megszabni neki mikor menjen aludni.
2023. jan. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, ennel sulyosabb dolgokon sem akad ki. Nyilvan nem pattogtam a fejen, hogy aluggyá má.
2023. jan. 5. 04:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!