Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha férjnél vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha férjnél vagyok de fenn vagyok egy társkeresőn és beszélgetek?

Figyelt kérdés
Imádom a férjem, sosem csalnám meg. A társkeresőn is ki van írva, hogy csak beszélgetni szeretnék másokkal, nem kapcsolatot keresek! Ez így baj??? Ki mit szólna ha a párja ezt csinálná??? HAngsúlyozom mégegyszer, hogy nem megcsalni akarom és nem találkozgatni más pasikkal!!!!!
2008. dec. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi olyan szándékod, akkor szerintem nem gáz. Bár ettől még eshet neki rosszul, ha ezt megtudja. Bennem is felmerülne a kérdés, hogy vajon mi a francot akarhat a párom egy társkereső oldalon idegen férfiakkal??
2008. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tutira rosszul esne, elkezd kombinálni.... Hiányzik ez neked?
2008. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igazatok van! köszönöm a normális válaszokat!
2008. dec. 26. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél fenn egy társkeresőn de megtudnád, hogy a férjed aki imád fel van iratkozva egyre és CSAK beszélgetni szokott ott és eszébe sem jutna találkozni bárkivel is, Neked hogy esne?
2008. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron beszélgetni akarsz, mert a párod nem elégíti ki ebbéli vágyadat, és a barátaid is pártában hagynak a csevegés tekintetében leginkább a chat oldalakat javasolnám. Kb. ugyanannyira megbízhatóak, mint egy társkereső, s legalább egyrészt a párod sem kezd el féltékenykedni, másrészt azokat sem hitegeted, akik ennél többre vágynak.
2008. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gázos, mert így megalázod a férjed...beszélgetni nem társkereső oldalon kell, szóval tényleg felmerülhet benne és másokban is a kérdés, hogy mi a francot is keresel te ott. Szerintem még azért is gáz, mert ha a férjed rájön, hogy te fönt vagy egy társkereső oldalon, abból azért komoly viták is lehetnek.

Egyébként az én párom is ezt csinálta, de én meg is mondtam neki, hogy rögtön hagyja szépen ott azt az oldalt, törölje magát.

2008. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
.
2008. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak párkapcsolatban élek, de nem tenném meg. ha az én párom csinálná, még ha el is hinném neki hogy csak beszélget, mindig ott lesz benne is meg bennem is a "mi lenne ha"..
2008. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértésből, de ha nem akarsz sem találkozni sem sem sem... akkor mire jó neked? érted...a fölösleges cirkuszoktól szerintem megkiméled magad, ha nem csinélsz ilyeneket...

Nem azért, de nő létemre én tuti kiakadnék. Téged nem zavarna?...

Üdv:)

2008. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát...el ugyan nem ítélném mert tulajdonképpen nem csinálsz semmi rosszat, de azért gondolj bele, hogy beszélgetsz idegen emberekkel (tegyük fel férfiakkal) mondjuk olyan témákról amikről a férjeddel is beszélhetnél. Ne légy vele erőszakos, úgy értem csak mondd meg, hogy beszélgetni szeretnél vele, olyan régen beszélgettetek már úgy igazán tartalmas dolgokról stb... mondjuk ne egy fárasztó nap után próbáld meg, inkább egy lazító masszázs alatt/után vagy egy élményfürdőben, egy étteremben, ezer olyan élethelyzet van amikor az embertől megkíván a szituáció némi kommunikációt. Teremts ilyen helyzeteket, nő vagy! értened kell ehhez ;) Remélem segítettem (17/f)
2008. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!