Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizen-huszon éves jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizen-huszon éves jól kinéző lányok a társkeresőn? Miért?

Figyelt kérdés

Miért regelnek egy netes társkeresőre? Élőben simán kéne, hogy menjen nekik a pasizás...

Szerintem elég ciki ennyi idősen egy társkeresőn fennt lenni. Szerintetek?


2011. szept. 14. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál amit akar.
2011. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is 22 voltam mikor vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, heccből felmentem az egyik ilyenre. Ott csak azoknak válaszoltam akik valamennyire is szóba jöhettek ilyen 2-3 embernek, miközben napi 20 levelet kaptam. Szórakozásként mentem fel, de 2 hónap múlva már le is jöttem, mert ott összejöttem egy sráccal. 2 év telt el azóta, és 1 hónapja költözünk össze. Ha ciki ha nem én ott találtam meg az Igazi Párom.
2011. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

több lehetőség van

1. Ténylegesen párt keres (gátlásos)

2. Eltartót/Támogatót keres

3. Alkalmi munkát keres

4. Alkalmi partnert keres

stb.stb.

2011. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen defektje mindegyiknek van, aki oda felmegy, ebben nincs kivétel. Az lehet, hogy jól néz ki, de akkor belül nem stimmel valami.
2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam társasági ember, nem szeretem a bulikat, összejöveteleket, ezért maradtam a netnél. 2. voltam.
2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mutassatok már nekem már egy jó csajt netes társkeresőn... Két éve reggeltem és egyet sem láttam még... Tényleg mutassatok már, mert egyébként nem tudom megérteni miről beszélsz kérdező...
2011. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


[link]


Nekem ők speciel tetszenek :D Első lánynak nagyon szép alakja van, de több azzokat a képeket nem tudom felrakni.

(ahhoz hogy azokat a képeket kinagyitsam nekem is kell h legyen fenn képem...)

2011. szept. 14. 20:20
 8/12 A kérdező kommentje:
lol sry, 2* linkeltem egy képet
2011. szept. 14. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Huha, hát az első tényleg nagyon szép. De ez amúgy egy netes társkereső, és ezek magyar lányok ? Amúgy lehet azért rakta fel magát, mert jól elszórakozik az ezernyi üzenete, amit a fiúk küldenek neki... És lehet ezzel növeli az önbizalmát. Mert van pár ilyen kaliberű csaj, aki minden percben, minden csatornán keresztül próbálja begyűjteni a bókokat... Sztem ez állhat mögötte... De tényleg jó ez az első csaj, ilyen kaliberűt még nem igen láttam, pedig átnéztem pár társkereső oldalt...
2011. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igen netes társkereső de nem magyar.

Amugy magyar oldalakon is vannak szépek,de nem sok :D

2011. szept. 15. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!