Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akiknek a párját nem kedvelik a szülei?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy a szüleid nem kedvelik a párodat? Hogyan tudtátok legyőzni ezeket a nehézségeket, amiket szült ez a helyzet? Idővel megkedvelték végül, esetleg a kezdeti nehézségek után?Együtt éltek már? Mennyi ideje vagytok együtt?

2023. jan. 5. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jonnek ossze olyan emberrel, akirol tudom, hogy esetleg nem kedvelnek. Mivel a szuleim nem rosszindulatu barmok, ha valakit nem kedvelnenek, annak oka lenne. Nalam alap, hogy olyan embert valasztok, akit buszken tudok bemutatni otthon.
2023. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van!:)
2023. jan. 5. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem a volt párom anyja utált első perctől, igyekezett néha visszafogni magát miután a párom rászólt, de nem mindig sikerült. Mindenkit ellenem hangolt, amennyire tudott, mert akinek volt alkalma jobban megismerni nyilván mindent nem hitt el neki.. Remélem:) aztán átforgatta rám, uszítom az anyja ellen a fiát. Szóval okot nem adtam, kedves voltam, aztán elegem lett és nem kértem belőle. Hullámvölgyek lesznek ha valaki esetleg így jár, lesz csendesebb és nyugodtabb időszak, de alapvetően nem fog megváltozni mert elveszed tőle a fiát. Vagyis ő így éli meg. Amint alkalma lesz lecsap rá és elkezdi újra a bántást. Persze a fia előtt ő szeret téged és sajnalná ha nem lennél. Csak a tettei mást fognak mutatni mindig:) amint látja hogy romlik a kapcsolat méginkább jól viselkedik, kedvesebb lesz a fiával is. Neki ott már nincs dolga. Szerintem esélytelen hogy megkedveltesd magad. Ezek az emberek utálják az életüket is, soha nem lesznek hozzád jók
2023. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek
2023. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem kedvel párom édesanyja. Ok: senkit sem kedvel. Hogy kezeljük? Van olyan képmutató, hogy a szemembe semmi konkrét rosszat nem mond, tehát vitaalapot nem generál. Így csendben megvagyunk. Párom iránti tiszteletből az alapvető tiszteletet megadom édesanyjának, így elvagyunk szép csendes utálkozásban.
2023. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak itt még mindig a szülőknek akarsz megfelelni.

Ha nem tetszik a szülőknek, de te odavagy érte, akkor mi a helyzet?

Eldobod csak azért, mert...?

2023. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6# Nekem az a feladatom hogy a párom szüleinek a kedvében járjak,beszélgessek,cuki legyek cserébe beszólnak, fúrnak,piszkálnak.

A páromnak az a lényeg hogy a szüleivel töltsön minél több időt, mert mi lesz ha meghalnak,elégedett legyen vele mindenki, hogy ő rájuk néz. Szabadságot is akkor vett ki ha a szülőkkel volt családi program, miattam soha. Az újév is azzal telt hogy a szüleit látogatta, pedig kettesben lehettünk volna végre, mert nem voltak itthon a gyerekek

2023. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a szüleivel jár?
2023. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:)
2023. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezedbe kéne venni az irányítást, akkor nem lennél másodhegedűs.
2023. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!