Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akiknek a párját nem kedvelik a szülei?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy a szüleid nem kedvelik a párodat? Hogyan tudtátok legyőzni ezeket a nehézségeket, amiket szült ez a helyzet? Idővel megkedvelték végül, esetleg a kezdeti nehézségek után?Együtt éltek már? Mennyi ideje vagytok együtt?

2023. jan. 5. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10# próbáltam, mindig bizonyít hogy ők a fontosabbak
2023. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát erre majdnem mondtam valamit, ami nem szép magyar kifejezés...
2023. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem kedvelik a szuleim a parom, azert is kerdeztem. Szamomra nagyon kulonos, hogy valamiert az elso perctol kezdve nem volt meg koztuk a szimpatia. Mikor eloszor jott bemutatkozni, hozott anyukamnak egy szep csokor viragot, apukamnak egy uveg bort es kedvesen eltarsalgott veluk. Nyilvan elso talalkozasnal nem tul laza a hangulat, de mikor boldogan kerdeztem oket az elso benyomasrol, csak rangattak a vallukat. Aztan volt nalunk meg tobbszor, erdekes modon sosem tortent semmi vita nem volt, mindig tisztelettudoan viselkedett, de valahogy nem tudja elerni a tetszesuket, sosem mondtak ra semmi pozitivat, mondjuk szidni sem szidtak. En ugy gondolom, hogy az lehet a gond, hogy a parom nem olyan mosolygos, csacsogos tipus (mikor kettesben vagyunk persze viccelodunk, hulyeskedunk, nevetunk) ugy alapvetoen a hetkoznapokban, hanem inkabb komolyabb, bar szamomra erthetetlen, ez miert ad okot az unszimpatiara. A masik gond pedig valoszinuleg az lehet, hogy az en anyukam mindig is egy nalam idosebb ferfit szeretett volna nekem, akinek mar van egzisztenciaja, esetleg orvos/ugyved stb, parom pedig 1 evvel idosebb, mint en, egyutt jartunk egyetemre, csak aztan o otthagyta, mert nem szeretett volna azzal foglalkozni, amit ott tanult, es elment dolgozni inkabb, a szuleimnek pedig ez se nagyon fer bele, ok kb onnantol szolnak barkihez is, hogy van e diplomaja. Szoval olyan nagy utalkozas nincs azert, en szeretem a parom, tervezzuk az osszekoltozest is hamarosan, nyilvan a szuleim kedveert nem hagynam el, hiszen ugy hiszem el kell fogadniuk, akit valasztok, de azert kicsit nyomaszt a reszukrol ez az ellenszenv.:)
2023. jan. 6. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!