Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon bánt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon bánt, amiket a barátom mond nekem?

Figyelt kérdés

Volt úgy már lökdösött is, ha nem csináltam azt, amit mondott. Utána kimagyarázta azzal, hogy az csak azért volt, mert sose csinálom amit mond.

De egy veszekedés hevében már azt is hozzám vágta, hogy egy nagy nulla, és senki vagyok, aki soha semmire se fogja vinni. Bár ebben belátom igaza van, és én is tudom magamról, hogy ilyen vagyok, de azért mégis bántó volt, ahogy ezt mondta.


2023. jan. 5. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy nulla, már hogy lennél? Aki pedig nem becsül, lehúz és nem felfelé viszitek egymást, arra semmi szükséged.

És miért hagyod, hogy lökdössön? Ki ő neked? Hajcsár? Börtönőr?

2023. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha elmondod, hogy ez téged bánt és sért, és ezzel nem foglalkozik, akkor neked sem kell vele foglalkoznod. Vannak olyan emberek, akik képesek normálisan beszélni veled, akkor is, ha elakadtál az életed bizonyos területein. Ilyen társat érdemes keresni!
2023. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Én a helyedben nagyon leteremteném, esetleg pofont is kapna. De ha félnék attól, hogy esetleg visszaüt és/vagy megver, ott is hagynám rögtön. Nekem nem kell kapcsolatban a gyomorideg.
2023. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én pont egy ilyen férfit otthagytam, ez csak rosszabb lesz idővel. Nem tisztel és ha úgy megbánt már hogy visszabántod elkezdődik egy végtelen történet, ami jóra nem vezet.

Egy kapcsolat törődés, szeretet és tisztelet amiről szólna nem erről.

Én is benneragadtam egy jó ideig, bánom is de végre kiléptem.

Természetesen valamit szerettem benne, de tűrhetetlen ez a bánásmód

2023. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
ha ezeket elhiszed neki, akkor nagyon függő helyzetbe kerülsz. mert ha értéktelennek érzed magad, akkor kell neked ő a léthez. és akkor bármit megtehet veled szemben, mert úgy érzed ezen kívül nem tudnál létezni.
2023. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az az egyetlen opció, hogy szakítasz. Aki eddig ennyire nem tisztelt az ez után sem fog. Enélkül pedig egy kapcsolat nem fog működni.
2023. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez konkrétan bántalmazás, és nem is érdemes vele leülni megbeszélni a dolgokat, hanem fogni kell a bőröndöt, összepakolni és otthagyni a gec.be. Lökdösse az anyját!
2023. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%

"Én a helyedben nagyon leteremteném, esetleg pofont is kapna. De ha félnék attól, hogy esetleg visszaüt és/vagy megver, ott is hagynám rögtön."


Te üthetsz, de ha felmerül, hogy ő is visszaüt, akkor otthagyod? Milyen ember vagy te? VELED nem szabad kezdeni, nem a másik fél a beteg! Senkit nem szabad megütni, nem, férfit sem!


N39

2023. jan. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet dobd: lelki terrort alkalmaz, amivel az önbizalmadat 0-za le. Ne engedd!
2023. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. A 3-ast ne vedd figyelembe. Ő egy átlagos magyar nő.
2023. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!