Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek?Többi lent

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy van egy pasi,akivel nagyon jól egymásra hangolódtunk, igazából már-már több egy kedvelésnél.Mind a ketten komolyat szeretnénk.A baj azzal van,hogy 2 barátjával él, szerződés szerint még egy évet.A minap nála aludtam,full csendben voltunk, mondták is a fiúk,hogy igazából nem is keltettük fel őket,mert éjfélkor értünk haza.Majd másnap jött a hiszti,hogy hát ők nem kíváncsiak egy párkapcsolatra,stb..azaz nem lennék szívesen látva,nekem az jött át.Gyerekkori barátok.Számomra érthetetlen ez a felfogás.Nyilván nem lennék ott mindennap,tudom,milyen,mikor lakótársai vannak az embernek,mert én sem egyedül élek,de ez akkor is gáz sztem.Barátok és elvárják egymástól,hogy 5 éven keresztül a szobában verjék a f*szukat?Mert jaj zavar hogy felhordod a nőt.. inkább együtt kellene örülni vele,hogy jól alakul az élete,nem?Ma azt írta,hogy beszélt a fiúkkal,és azt mondták,ha heti egyszer ott alszom,az nem zavarja őket 😅😂😂wtf?mint az oviban.

Jó,nyilván hivhatnám magamhoz is,oké,de ezt hogy kezelnétek? Egyáltalán nincs kedvem ezek után csak megismerni is akár a gyermekkori barátait..

Ha hasonló szituban lennék,én tuti örülnék,ha a barátnőm végre talál egy normális pasit.Nyilván kérés lenne,hogy csend legyen,mert pihenni szeretne az ember,de soha nem mondanék olyat,hogy nem zavar ,ha jön,heti egyszer 😂vicc kategória

Félek igazából,hogy ez rámegy a mi kapcsolatunkra



2023. jan. 6. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Nem mennék arra a heti egy alkalomra sem mert tuti kiosztanám őket a francba. Mi az hogy megszabják nem lehet felvinni senkit? Nem csak ők fizetik az albit hanem barátod is így neki is van bele szólása. Ezek szerint akkor ők sem visznek haza soha senkit?
2023. jan. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Igazabol azóta személyesen nem taliztunk,holnap fogok,mondtam neki,hogy erről szeretnék beszélni,de nem telefontéma.Közölni fogom,hogy tuti nem fogok felmenni,heti 1x sem.Csak érzem,hogy rá fog menni ez erre az egészre.Talán jobb lenne bele sem élni magam jobban,vagy fene tudja..
2023. jan. 6. 04:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy mi váltotta ezt ki belőlük? Pl. félnek, hogy így több lesz a rezsi/ kosztpénz vagy féltékenyek rád, mert így a barátjuk kevesebb időt tud majd velük tölteni? Szerintem elsősorban a barátodnak kéne leülnie velük megbeszélni, hogy kinek konkrétan mi a baja a szituval és akkor már lenne egy kiindulópont, hogy milyen kompromisszumokat lehetne megkötni.

Ugyanakkor a barátod is egy érdekes fazon, ha nekem azt mondanák, hogy a saját albérletemben nem lehetek együtt a párommal, hát biztos nem tennék zsebre, amit tőlem kapnának érte.

2023. jan. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,ez lenne a normális hozzáállás.Amikor leírta,hogy behisztiztek a fiúk,rákérdeztem, miért,azt írta,hogy kezdeti pánik,hogy sűrűn ott lennék és társai.Hozzátette,hogy a fiúk nem kíváncsiak egy párkapcsolati életre.

Nem is értem ezt.Nyilván nem lennék ott éjjel -nappal,munkahelyem van,dolgozom,barátaim,+ ha elmennék is vele lennék a szobában,nem állnék neki főzőcskézni vagy nem tudom.Szoval tudom,hogy mit illik és mit nem.Ezek után meg sem akarom ismerni őket.Ezt nyilván közölni is fogom vele holnap, kíváncsi vagyok,mit szól.

2023. jan. 6. 04:47
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"a fiúk nem kíváncsiak egy párkapcsolati életre"


Aha, hát pedig ez alapján az van, amit írtam, féltékenyek rád, mert miattad a barátjuk kivonódik az albérlet szociális életéből. Szerintem ebben az esetben pont az lenne a jó (jobb) megoldás, hogy odamész, eleinte hetente egyszer és összebarátkozol a barátaival. Nem vonultok egyből félre, ha ott vagy, hanem megszokják a jelenléted és megtanulják, hogy attól, hogy te vagy a barátodnak, attól ők még nem lesznek elfelejtve. Aztán ahogy javul a kapcsolatotok és megnyugszanak a kedélyek, szerintem már ők maguk fogják felajánlani, hogy menjél át többször is, vagy legalább már nem fognak gáncsoskodni.

Ez egy nagyon új helyzet nekik, amire úgy reagálnak, mint a kisgyerekek, ezért kicsit "idomítani", szoktatni kell őket az új dolgokhoz, aztán idővel remélhetőleg elsimul majd minden.

2023. jan. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak ki akar menni olyan társaságba,ahol azt érzi,nem látják szívesen?!😏de igen,lehet igazad van.Koszonom a válaszod 😊
2023. jan. 6. 05:09
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ez most egy kicsit ilyen húzd meg-ereszd meg szitu, de ha most egy kicsit engedsz, talán te jössz ki jobban belőle a végén.


Szívesen :)

2023. jan. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szőnyeg alatti kúszás miatt volt ez.

Én pl úgy voltam mindig a barátomnál hogy a lakotásakkal és haverjaikkal egyutt bandáztam teljes jogu tagkéng. Soha nem mentem volna fel ugy hogy bocs azért is hogy élek, meg mert fel mertem jönni.

Amugy is hamarabb lett volna elkuldve a lakotárs mint en ha arról lett volna szó.

2023. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is:olyan nincs, hogy “rá fog menni a kapcsolatunkra”. Tanuld már meg használni a magyar nyelvet, ha már a szádra veszed.

Olyan van, hogy “erre a cirkuszra rá fog menni a kapcsolatunk”.

Megőrülök màr ezektől, és leírtad kétszer is…

Másodszor: nem a te problémád, hogy a barátod lakótársai 3 èves értelmi szinten vannak. Engem ez pont nem érdekelne. Szóba se állnék velük. Nehogy már te puncsolj ilyen seggfejeknek.

A barátodnak kell felemelni a hangját, hogy ugyanannyit fizet ő is, tehát nem ők fogják megszabni, hogy mit csinàljon. Ha nem tetszik, el lehet kotródni az albérletből egy egyszemélyesbe.

Nem tudom, hány évesek, de lehet, még azt is odalökném nekik, hogy inkább azzal törődjenek, hogy ki tudjanak fizetni egy albit egyedül, mert egy felnőtt férfitól rém ciki ez a kolis feeling.

Én ha ilyet megtudtam a srácról, ott volt a vége az ismerkedésnek.

2023. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!