Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A többi nő véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi nő véleményére vagyok kíváncsi. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
51 éves nő vagyok. A férjem 54. Nekem még igényem lenne az intimitásra, a szexre. A férjem szinte teljesen impotens. Volt, hogy 5 hónapig nem volt köztünk semmi. Hiába mondom neki, orvoshoz nem hajlandó elmenni. Ti mit tennétek? Csaljam meg? Váljak el? A szexen kívül minden rendben van a házasságunkban.

2020. nov. 15. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Azt javaslom keress egy szeretőt.

Ha jól nézel ki könnyen találsz

2020. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé és közöld tisztán, hogy vagy orvoshoz megy, vagy válsz.


Tudja, hogy impotens pasi senkinek nem kell, de akkor is a minimum, hogy kielégít néha.. El fog menni orvoshoz!

2020. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2.válaszolónak igaza van.
2020. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
54 évesen ez még korai..
2020. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted Tőle,hogy mégis hogy gondolja, mi a megoldása ennek a helyzetnek? Tett/tesz azért,hogy változzon pozitív irányba?

Vélhetőleg már az érdeklődését is elvesztette ezért nincs igénye a szexre. Megpróbáltatok mindent annak érdeklében,hogy vonzónak lásson, felkeltsd az érdeklődését?

2020. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Az érdeklődés meglenne felőle, csak nem túl sűrűn. Ám amikor aktusra kerülne a sor nem működnek a dolgok. Azt mondja már előre fél, hogy úgy sem fog menni. Már ő is mondta, hogy ez így nem jó. Ám orvoshoz nem megy, mert szégyelli. Az 5 hónapot úgy értettem, hogy amikor össze is jött.
2020. nov. 15. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szexuális segédeszközök?

Ha van érdeklődés, akkor csak át kell hidalni a problémát. Lehet, hogy az új ingerek segítenek ebben. Síkosító, pumpák, rezgő gyűrűk, szorítók, amik segítenek megtartani az erekciót, vibrátorok, sok kütyü létezik. Egy-két próbát megér.

2020. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nen áll fel neki, attól még lehetne veled játszani, nyalni, vibrátor, hármas szex, ahol nem megcsalás van, hanem közösen akarjátok. Az új élmények beindîthatják. Ha érdekel privátban több ötletem is van.
2020. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!