Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy csak akkor jegyez el, ha dolgoztam 1 évet. Igaza van? Ebből van esély komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szorongással, depresszióval küzdök, ezért nem sokat dolgoztam még. Nem élünk egy településen. Ő nem hajlandó velem beköltözni egy közeli nagyvárosba, hogy ott találjak munkát. Ha meg én azon a településen kezdek el dolgozni ahol élek, akkor meg végképp nem tudunk összeköltözni, mert nekem akkor helyben lenne a munkahelyem, ő meg egy másik városba jár el dolgozni. Igazából itt lehetőségek sincsenek, azért akartam volna vele albérletbe menni.
2023. jan. 6. 11:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a munka csak kifogás de komolyan, nem venne el akkor se ha dolgoznal és együttelnetek.
2023. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
És a városban már nem lesz szorongásod, és deoressziod? Amikor valakitol ezt hallom, akkor rohognom kell mindig. Kifogas.txt
2023. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Az eljegyzésnek az égvilágon semmi köze nincs a munkavállaláshoz. A szeretethez van köze.

Feltételhez kötni meg egyenesen visszataszító. Nem majd ő, a nagyságos úr megmondja, hogy mikor lesz majd hajlandó eljegyezni vagy elvenni engem. Haha. Nálam hamar az ajtón kívül találná magát.

2023. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

A normális emberek az eljegyzést nem a ledolgozott évek számához kötik...

Bár nálatok totál egyértelmű hogy azért nem tudsz dolgozni, mert nem tudsz beköltözni a közeli nagyvárosba. Ő meg ehhez nem akar hozzásegíteni. Sanszos hogy azért nem, mert nem tervez veled komolyabban. Szexre jó vagy de kb ennyi.

Keress egy olyan pasit aki veled akar lenni és nem mondvacsinált kifogások mögé bújik ha eljegyzésről van szó.

Miért nem mondja meg egyértelműen hogy nem akar eljegyezni?

Ha ennyire összevissza helyen éltek és dolgoztok akkor mi lenne házasságkötés után? Akkor is meg kellene oldani ezt a helyzetet. Persze ő ezt nem akarja, de nem is mondja meg nyíltan a szemedbe.

2023. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem akarja kizárólag ő eltartani a seggedet.Nem tűnik úgy, hogy bízna benned annyira, hogy nem a mentális betegségeid mögé bújva meresztenéd otthon. Viszont kérdés, hogy akkor mi a fszért van veled? De inkább csak időhúzásnak tűnik ez az indok. Ettől viszont benne marad a pakliban amit írtam.
2023. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Mennyire van messze az a város? Azt is lehetne, hogy te a mostani lakhelyedről már ott kezdesz el munkát keresni, és felutazol az interjúkra. Aztán ha már van ott fix munkád, akkor oda költözni.

Az meg röhejes, hogy összeköltözés nélkül akartok eljegyzést. Most munkaviszony ide, depresszió oda, a mai világban ez már nem így megy a legtöbb embernél. Előbb együtt kéne élni 1-2 évet, aztán házasodni. (Mert ugye gondolom ez lenne a célja az eljegyzésnek, nem az, hogy Instán villogj a gyűrűvel. Amennyiben mégis csak villogni kell, akkor mondjuk tök mindegy.)

2023. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom, nem akarja egy olyan emberrel összekötni az életét, aki képtelen dolgozni és tenni magáért, igaza van. Lehet, hogy szeret, de látja ezt a hibád és kivárja, tudsz-e változtatni.
2023. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valamelyest összefügghet a kettő. Lehet hogy téged amúgy eljegyezne, de nem akar eljegyezni olyan nőt, aki nem dolgozik. Teljesen megértem.
2023. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
7%

Segítek!


A kanid csak kifogásokat keres...meg egy másik lányt.


Mit tegyél?


DOBD KI A RÁKBA! És keress melót!


Szívesen! Sok sikert!

2023. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Ja, 9-es, nagy kifogás az, hogy nem akar eljegyezni valakit aki nem dolgozik, akivel nem élt még együtt és aki pszichés beteg...


A kérdezőnek vannak irreális elvárásai, ha felnötteset akár játszani, előbb legyen felnőtt.

2023. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!