Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszu de kérlek adjatok tanácsot. Aggódom és reménykedem egyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy másfél évig voltam menyasszony.

Épp mélyponton volt a kapcsolatunk amikor a képbejött egy harmadik személy és sajnos az én türelmetlenségemböl és makacsságomból adódóan a vége az lett,hogy felbontotta az eljegyzést.Teljesen kikészültem,pedig még mindent idöben helyre lehetett volna hozni,de sajnos már késön jöttem rá,h mikelett volna tennem.

Miután engem elhagyott összejött azzal a bizonyos 3ik személyel.Nem mintha szüksége lett volna rá vagy vmi inkább csak a büszkesége miatt vagy nemistudom.

Én nemtudtam még h ök eggyütt vannak és az egyik este felhivott a volt a párom,hogy akarok-e vele talákozni.

Mondtam h persze mert azthittem h itt az esély h helyrehozzam.Találkoztunk és hát megtörtént az is aminek nem kellett volna( lefeküdtem vele).Másnap derült ki számomra h ök eggyütt vannak és mérgemben a fejéhez illetve a másik hölgy fejéhez vágtam az elözö este történteket.

Teljes volt a döbbenet,nemakarta nekem elhinni,h valóban megtörtént...akkor éjjel szakitottak amiröl én tudtam de arrol már nem h másnap kapott a voltpárom töle még egy esélyt...Én másnap irtam neki egy sms-t h ha egyedül van és gondolja jöjjen el,mert hiányzik és szeretném látni,de hangsulyoztam csak ha egyedül van,nehogy megint "megcsalás" legyen.

El is jött viszont rögtön tisztázta,h kapott még egy esélyt,bár a hölgy nem bizik benne,de akkor is.

Mostmár tudtam h nincs egyedül mégis megtörtént ujra a dolog.Másnap reggel felhivott,h egész éjjel nem aludt mert aggodik h ujra elmondom és akkor nagy bajba kerül.Szavamat adtam,h senki nemtudja meg(mindenki ugy tudja h már 2 honapja nem is láttuk egymást).Aznap este ujra megtörtént de akkor aztmondta h ezlesz az utolsó.

Eltelt ezekután 5nap.és ujra megbeszéltünk egy talákát,de csak barátként.El is jött este (persze ezek mind a hölgy tudta nélkül),beszélgettünk,nevettünk és végre megnyugodtak a kedéjek és ujra olyan volt mint a legelején mikor csak randizgattunk...Volt egy pillanat amikor ugy nézett a szemebe mint anno amikor belészeretett és azután megcsokolt majd ujra megtötént.DE lelkemre köttöte h senki ne tudja meg.Telt mult az idö és majdnemhogy mindennapossá vált ez a dolog,és igy lettem menyasszonyból a saját völegényem szeretője.

Viszont annyi változás van,h már érzem h nemcsak a sexmiattjön.Mindig azzal a szándékkal jön h csak beszélgetünk és mégsem bir magával.

Nagyon jo ismerem és minden mozdulata elárulja.

Tudom bár nem mondja h nem is él nemi életet a "párjával" és lassan több idöt tölt velem mint vele.

Én nagyon szeretem,és érzem h öis.HIszen az igazi szerelem nem mulik el csak ugy.

Aztmondta nekem h szereti a "párját" és nemakarja elvesziteni.Viszont ha tényéeg szeretné,nem tenné ezt vele.Engem szeretett és sosem csaltmeg.nemvoltrá képes mert szerett.Akkor miért mondja h öt szereti miközben velem akar lenni?

Holnap este lesz egy program és hivtam h jöjjön el velem titokban.Bár még nem mondott konkrétumot bisztos vagyok benne h elfog kisérni.

Érzem h szüksége van rám és szeret de nem ismeri be.

Van esélyem h idövel beismerje és visszajöjjön hozzám?

MIt tegyek?Én tiszta szivemböl szeretem öt és ezt nagyon jol tudja.Nem egyszer mondta h ez volt az utolsó alakalom mert h ez megcsalás és mégis szüksége van rám.

Kérlek segitsetek.


2010. okt. 2. 16:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon köszi:)

Szerinted ha holnap kitalál vmi ürügyet h titokban eljöjjön velem és közben mégis aztmondja nekem h "szereti" öt azt miért csinálja?nemértem...Pedig tudom h nem szereti de akk minek mondja?

2010. okt. 2. 17:54
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert még nem biztos magában, az érzéseiben. Meg szerintem fél, hogy milyen lenne az újrakezdés. De azt mindenképpen tudatosítsd benne, ha már felhoztátok a békülést, hogy ne mélyüljenek el a "másikkal" az érzelmek, mert nehéz lesz kiszakadni belőle, bármennyire is szeret. Ok nélkül senki sem szakít, azt meg nagyon nehéz elmondani, hogy bocs, de szeretem a volt párom.. Mindenesetre beszélgessetek ;) Szorítok!
2010. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:)
2010. okt. 2. 18:10
 14/26 anonim válasza:

Huh..átérezni sem lehet, ami most benned van:(

De szorítok neked, és remélem felébred férfi, és rájön, hogy téged szeret!:)

2010. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. okt. 3. 12:40
 16/26 A kérdező kommentje:

A kérdés kiirásának napján illetve az este megint találkoztam vele,és aztmondta h nem akar nekem rosszat és megfog védeni.Bár nincs velem eggyütt igy semmi köze hozzám de nem engedi h bajom essen.

És aztmondta h Amire szükségem van azt megkapom töl,Bármikor!Ezt most a sexre értette volna csak? de ha ilyeneket mond akk miért makacskodik és nem hadja el a másik hölgyet és jön vissza hozzám?

Szerintetek?

Amugy majdnem lebuktunk ugyanis vki meglátott minket egyik este és elmondta a hölgynek h látta vele.De a volt párom kimagyarázta,és ezekután is vállalva a kockázatot ujra és ujra eljön h lássuk egymást.

Én ezt már tényleg nemértem:S

Segitsetek lécci

2010. okt. 4. 09:33
 17/26 anonim ***** válasza:
De ne legyetek már mindketten bunkók... Ha már az ex-vőlegényedben nincs annyi férfiasság, hogy ne alázzon meg mindkettőtöket, akkor legalább te ne hagyd, hogy megalázzon. Igenis szólj a "hivatalos" nőjének, hogy továbbra is félrekúr, te pedig ne legyél hülye, nem fog változtatni a helyzeten, mert ez így nagyon kényelmes neki... A szép szavairól csak annyit, ha úgy toppanna be hozzád, hogy "csak beléd ürítek, mert izgalmas, hogy két sunát kúrogatok ugyanazon a napon, de aztán hazamegyek a szerelmemhez" akkor te széttennéd a lábad, vagy kivágnád a francba..? Na ugye... Hülye vagy, amiért hónapok óta hagyod magad megalázni, és szemétség tőled, hogy együttműködsz a másik lány átverésében, nem szeret ez a fiú egyikőtöket sem, csak megy a farka után.
2010. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Csak ugy megsúgom,h nem kúrogat két pinát ugyanis a mostani "nöjével mint azt ha jól emléxem irtam is,nem él nemi életet.Csak ugy vannak egymásnak.Eddig kb ha 3szor lefeküdtek egymással a 2 honap vagy mennyi alatt.

Na akkor mivan?

2010. okt. 4. 10:19
 19/26 anonim ***** válasza:

Aha, ezt gondolom tőle tudod, hiszen esténként nem fekszel közöttük..? Ugyan már...

Ha pedig szex nélkül is ennyire magába bolondította a pasidat, akkor mi lesz, miután megtörténik köztük az is? Neked semmi esélyed, hacsak nem nyitod ki a szádat az új barátnő előtt, mert ha a csaj nem szakít, akkor a pasi biztos nem fog, miattad legalábbis nem, te ebben a sztoriban csak a fizikai kielégüléséhez járulsz hozzá, a szerelmet vagy a másik lány jelenti, vagy egyikőtök sem, ugyanis egy szerelmes férfi nem játszik, a ti pasitok viszont nagyon jól szórakozik.

2010. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Már megtörtént közöttük nem erröl van szo h nem,de valószinüleg nem lehetett nagy kunszt ha azota ilyen téren hanyagolja és esténként körülbelül vele tölt 10 percet majd fáradtságra hivatkozva hazaindul és velem tölti az este többi részét.
2010. okt. 4. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!