Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy nem csinálja meg, de sok időre a házimunkát vagy rendrakást.

Nyugiban tvzik meg mobilozik mikor már látszik h lenne mit csinálni otthon.

Persze pihenjen kicsit de másnap is ez van, vagy amint van ideje..és ez mindegy h rövid vagy hosszabb idő kell a megcsinálásához.


Sokszor én állok neki,holott ő otthon van egész nap..

Fordított esetben én nem várom meg vele, hanem h ne legyen rá gondja megcsinálom..


Tudom h én is koszolok meg minden de akkor is zavar h én igyekszem könnyíteni a napjait ő meg nyugiba elvan otthon..


2023. jan. 6. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

600. kérdésed.

Te egy háztartási bántalmazó vagy, a párod meg amiért nem hagyott el egy terrorban él.

2023. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk kinyírta a kapcsolatot. Nem dolgozott, szintén egész nap facebookozás ment, és miután megszült még a szexet is kerülte. Én meg 3 műszakban dolgoztam, sokkszor hétvégén is, mellette még a boltba is én jártam, mert, hogy ő nem tud, mert nekem van jogsim. Mintha nem lenne lába. Hétvégén meg ha ehető kaját akartam, akkor azt is maganak kellett megfőzni, hétköznap meg be volt fizetve menüre. 7 évig tűrtem, akkor megadta az utolsó lökést egy harmadik személy.
2023. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálad milyen sűrűn kell takarítani és miért?
2023. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Már megint te? Unalmas vagy. Csodálom, hogy a csaj még nem rakott ki téged.
2023. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint otthon van egész nap és ennyi dolga lenne, de így se csinálja meg vagy otthonról dolgozik? Mert nagyon nem mindegy. Ha dolgozik, akkor úgy igazságos, ha a házimunka is közös és hiába ő van otthon többet, ettől még nem lesz automatikusan az ő dolga. Ha utána szeretne kicsit pihenni és nem áll neki rögtön takarítani, illetve ha neki nincs rá igénye, hogy mindig minden patyolat tiszta legyen, az is teljesen oké. Nyilván ha megbeszéltétek, hogy kinek mi a feladata és nem hajlandó megcsinálni, az más, az sokakat zavarna. De azt írtad, hogy megcsinálja, csak lassan. Neki úgy tűnik ez a tempója. Beszélj vele, de a kompromisszumhoz nem csak neki kell változnia, hanem neked is türelmesebbnek és toleránsabbnak kell lenned vele és értékelni, ha igyekszik. Különben ebből folyamatosan csak problémák leszenk.
2023. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem semennyire nem lenne az.

Egyébként nálatok meg nem ez a fő probléma. A probléma te magad vagy.

2023. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!