Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Van egy kedves és gyönyörű nő, aki szerelmes belém! Párszor együtt voltunk, jó volt. Egy a baj! Most válik, már egyedűl él és van 2 fia. Nekem ez úgygondolom bonyolúlt lenne. Ő nemm beszél az érzéseiről személyesen és most már nem is írja, de látom ahogy rám néz és hozzám ér, hogy valóban szeret. Két napja nem beszéltünk mert ugyvolt én keresem, de nem tettem mert nem vagyok a szexkapcsolat híve, de ígergetni sem akarok, de megbántani sem. Keressem? Írnék neki de nem tudom mi lenne a helyes hogy ne bízza el magát, de kihasználni sem szeretném! Viszont nem bírok ellenálni neki, annyira jó vele!

2023. jan. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

"egyedűl", "bonyolúlt"


Na igen, a telepi mesék újabb része.


Ha keresed is, szóban tedd, ne írásban.

2023. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha nem lenne a két fia akkor nem haboznál ennyit
2023. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele mig ki nem dob. Nem kell agyalni
2023. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg kell beszélni, ki mit akar a másiktól, s van e a két halmaznak metszete. Felnőttek vagytok.
2023. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mit akarsz akkor tőle?
2023. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján inkább ne keresd, mert ő nem szexkapcsoltra vágyik. Elvált 2 gyerekes nőnek nem való bizonytalan, töketlen férfi.
2023. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!