Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt barátommal. Az elején nagyon figyelt rám,mindig találkozni akart, ám az egyetem kezdetével, bár heti egy taliban maradtunk, ez elmaradt. Úgy érzem, egyre távolodtunk, és csak szavak szintjén volt bármi, ugyanis ígérni ígért sokmindent. Akkor kezdett el nagyon fájni a dolog, amikor előttem leszervezte a szilveszteri buliját, melyre engem nem hívott meg. Szilveszterkor fel se hívott. Elismerem a hibásságomat abban, hogy sokat emlegetem fel neki ezeket, nyilván mert nem tudom ezen magamat túltenni. A testemre is tett megjegyzéseket, pedig semmi baj nincs vele, szerinte én nem vagyok 10/10, mert többet kéne edzenem. Sosincs ott,mikor szükségem lenne rá, fordítva viszont én mindig. Instán neki sok szép csaj van lementve, az exe képeit is kint hagyta, úgy kellett neki szólnom,hogy ugyan szedje már le (nagy kegyesen le is szedte). Keresni is alig keres.

, Ha én nem szólok neki, hogy hahó fél éveek leszünk, szerintem nem hívott volna találkozni. A barátai nála előrébb vannak a rangsorban, ha írhatom így, és ez különösen fáj, mert ő nálam legelöl lenne, így viszont össze vagyok zavarodva. Úgy érzem, én nem tudok neki adni a szeretetemből, ha ezekkel a tetteivel lekorlátoz engem. Mindenem odaadnám neki, így viszont nehéz. Én csak vele szeretnék lenni, nem kérek sokat tőle. Annyira szeretném,hogy ugyanannyira legyek neki fontos,mint ő nekem. Azért írom ezt ki ide, mert vele nem merek már erről beszélni, tudom, hogy ez neki nehéz és nem szeret erről tárgyalni. Most azt mondta, minden más lesz, de nem tudom, mennyire hihetem el neki. Mit tennétek? Mi a helyes ilyenkor? Vele akarok maradni, de mindig összetör a csávó.



2023. jan. 6. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, itt csak te szereted őt, neki csak akkor kellesz, mikor épp olyan hangulata van, de nem úgy tűnik, mint ha fontos lennél neki.
2023. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már vissza amit leírtál!!! Keress egy olyan embert aki törődik veled és te is vele!! Igen, kell hozzá idő, ez van. Addig bírd ki egyedül.
2023. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Te jó ég kérdező! Együtt vagy egy olyan bolhás csávóval, aki semmire sem tart téged, nem szeret, nem tisztel! Kb. mint a kacat a szekrény alján. Ezek után megkérdezed, hogyan tovább?

Nagyon sajnállak, mert szeretet hiányod van, de határaidat nem tudod felállítani, a férfiakat meg nem ismered, nem tudod kezelni.

Kevés mindehhez egy online felület.

1. a pasast rúgd ki minél hamarabb! Nem kellesz neki, értéktelen vagy számára. Minden egyes nap után, épül le az önbizalmad mellette.

2. Kezdj el magadba fektetni. Leginkább önismeret, önszeretet, határok felállítása terén.

2023. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még párkapcsolatnak sem mondanám, felesleges ezen mit erőlködnöd. Nyilvánvalóan nem érdekled.
2023. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Na a hármas is egy megrögzött dora Gyula fan….bolhas pasi 🤣 fektessen magába, hogy aztán vissza engedje mi?
2023. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű hogy a csávó már nem akarja ezt a kapcsolatot.Én a helyedben ott hagynám mert ez neked se jó.
2023. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Dobni kell a palit. Valószínűleg pikk-pakk találnál egy olyan srácot, aki valóban szeret.
2023. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Utánad következő ‘párkapcsolati problémák’ kérdés egyből az enyém, és szoszerint “A testemre is tett megjegyzéseket, pedig semmi baj nincs vele, szerinte én nem vagyok 10/10, mert többet kéne edzenem” ezt kaptam meg. Még nekem sem sikerült elhagynom, de azt a tervem, hogy elhagyom a p*csaba, ha sok lelki erőm lesz, “lefogyok előtte” nekem sem igazán fogynom kell, mert 168/58 vagyok, inkább izmosodni, ha nem lesz elég erőm, akkor holnap itt hagyom a p*csaba, vagy lehet épp akkor ha lesz erőm, mert nehéz kilépni, hiába szar, egy nárcisztikus balf*sz, az enyém is meg a tied is.
2023. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Igenis tedd magasra a mércét. Legelső kapcsolatomban pont azt rontottam el hogy megelégedtem egy kis minimum figyelemmel, és szeretettel holott baromira nem a minimumra van szükségem, és neked sem.. Én biztosan eltűnnék az életéből, mert nem érdemli meg a szeretetedet.
2023. jan. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azonnal rúgd ki!
2023. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!