Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel érvelne a párod, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érvelne a párod, vagy mivel érvelt a párod ahhoz, hogy meg tudjon tartani, ha szakítottál vagy random szakítanál? Mivel akarna próbálna megfogni téged?

Figyelt kérdés

Engem lesokkolnak a férfiak amikor megpróbálnak arról győzködni miket nyújtanak nyújtanának, vagy miért ne hagyjam el, vagy amikkel megtartani próbálnak.


Nem az udvarlási szakasz érdekelne hogy mivel kábítanak sokakat, hanem szakítás előtti vagy szakítás körüli/utáni győzködések.



#érvek mellettük
2022. dec. 30. 16:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Ahányszor felhozom a szakítást, mindig azt kapom tőle, hogy "ott az ajtó", "itt vagy még?"....na...:/
2022. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Két exem is avval jött szakításkor, hogy dehát ő most akart velem összeköltözni, és a gyerekben is benne lenne.

Az elsőnek elhittem, de akkor is elkésett vele. A másodiknál nevetnem kellett ezen a mondaton.

2022. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálok ilyet. Akkor mondanám ki a szakítást, ha komolyan is gondolom. Ezzel ő is így van, ha ide eljutnánk, már nem mondana semmit szerintem. Tiszteletben tartaná a döntésemet. A szakítást megelőzően kell kommunikálni. Ez meg jól működik nálunk.


Legfeljebb: "biztosan ezt akarod?"

"ne menjünk el megint a pszichológushoz?"

(mivel ha ez felmerül, már biztos elmegyünk egy párterapeutához előtte)


Még nem volt szakításom.

2022. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem rendszeresen féltékeny volt, lelkileg zsarolt és fizikailag bántalmazott is az utolsó 1-2 évben. Amikor harmadszorra ütött meg, akkor a szokásos duma hangzott el - soha többé nem teszek ilyet, meg fogok változni stb. Előtte 1x szakítottam vele, utána még nyígtunk pár hónapig, de ugyanúgy pofon vert, mert elszállt az agya. Hosszú évek után elhagytam. Tudtam, ha vele maradok és még szülök is neki, soha a büdös életben nem szabadulok meg tőle. Akkoris azt ígérgette, hogy el ne hagyjam, az élete nélkülem semmit se ér, többször ilyet nem csinál stb. Engem ez nem hatott meg kicsit se. Utána még fenyegetőzött azzal, hogy öngyilkos lesz meg ilyenek. Elmebeteg volt. Dunsztom sincs miért voltam vele ennyi időt, mikor toxikus volt az egész.
2022. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azzal érvelt, hogy nincs hova mennie, nagyon szeret itt lakni (a lakásomban) és ő ezt nem éli túl, öngyilkos lesz.

Mondtam, hogy leszarom, tűnjön el. Persze, azóta is él. Az érvelésében csak ő és az igényei szerepeltek, én nem.

2022. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én azt veszem észre egyik sem azzal érvel ami a bajom.

4.nél a bántalmazó legalabb azzal ervelt, hogy megszünteti a bajt.


Nekem az elzővel az volt a bajom hogy közösségin és tárykereken talonokat gyártott.szakitásnál sem bocsántkérés, vagy ígéret, hanem ugyanazok a dumák mint másik válaszonál hogy de gyerek házasságot akar Velem, és meg akart venni, vett egy rakat mindent, meg minden mással kapálózott, csak azzal nem, hogy megbánta volna a neten sunyiskodásait vagy megváltozna.


Most meg azért szakitok egy másikkal, mert karácsonyokra, szilveszterre más programjai vannak (munka meg hasonlók)és nem én.

És mivel érvel? Hogy de segítő támaszom akar lenni a pénzzel(amúgy nem volt az szinte soha, nem is vagyok vele előrébb semmiben), tehát ennyi volt a nagy érvelési technika hogy meg akarna venni ő is, és még fenyegetetni is próbált bosszúval, de inkább hagy szakítani.

Eszébe nem jutna azzal érvelni hogy veled töltöm az ünnepeket.

2022. dec. 30. 17:30
 7/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. 100x hallottam tőle azt, hogy megváltozik, sose fordul elő többet. Az első pofon után is ezt mondta, utána még 2x megütött. Üres szavakkal dobálózott és azt mondta nekem amit hallani akartam. Felajánlottam, hogy ezek ellenére segítek neki és keressünk szakembert. Ő aztán nem, hisz nem bolond. Aztán a végén azt hazudta, hogy elment pszichológushoz. Semmit se ért az ami elhagyta a száját.
2022. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De legalább benne az van, ami a te problémád, az az övé is. A tárgyról beszél. A problémárol.


De engem kicsinál ha nekem eg, adott dolog a bajom, akkor azt ugy le is söprik az asztalról, nem is téma nekik.

2022. dec. 30. 17:48
 9/19 anonim ***** válasza:

Nehéz lett volna nem a problémáról beszélni, mikor tettlegesség történt. És ezt ő is tudta. Meg azt is, hogy feljelentést is tehetek bántalmazásért. Nem tettem meg, de megérdemelte volna.


Amiket leírtál ide, azok inkább kifogások, kis piszlicsáré dolgok. Aki azért szakít veled, mert más programja van szilveszterre, annak te csak egy kis hobbi voltál,nem pedig párkapcsolat. Ha szakítani akarsz, akkor annak oka van és ezt a másik fél is tudja. Miért akarjon marasztalni, ha te eldöntötted és amúgy szerinte is egy szr volt az egész? Mint írtam, ezek az emberek nem szerettek téged, örülj annak, hogy vége.

2022. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De megesik hogy bántalmazó olyanokkal érvel, hogy pl.mert TE nem tudsz viselkedni, NEKED kell változni, vagy lehozza neked a csillagokat, tenyerén hordoz, pénzel, kocsiajtót nyit(a tipikus love bombing-terelés), vagy jöjetne ő is azzal, hogy de házasság gyereket akar komolyan gondolja, a te terveidet tükrözné vissza, szóval a bántalmazók amúgy is a legnagyobb trükközők.
2022. dec. 30. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!