Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jött össze velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött össze velem, ha nem én vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel, és már nagyon hamar elkezdte a tukmálást. Én viszont nagyon odafigyelek az alakomra, rendszeresen edzek. Kigyúrt persze nem vagyok, de azért jól nézek ki. Azt hittem ez tetszik neki, de folyamatosan azt érzem, hogy meg akar változtatni. Ha kaját rendelünk, akkor néha titokban dupla adagot rendel nekem, és amikor kérdőre vonom, akkor az a válasz, hogy hátha majd később még megéhezem. Ami szintén nagyon idegesítő, hogy azt mondogatja milyen szexi leszek majd aputesttel.. hát kösz. Folyamat cukkol, hogy annyit eszek, mint egy lány, stb.

Ha ennyire nem tetszem így neki, akkor miért nem jött össze egy nagydarab emberrel? Azért sem értem, mert ő is edz, vékony, odafigyel az étkezésre.


2023. jan. 6. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Olvasd el az ezt megelőző kérdést. Pontosan ugyanez van velem, pepitában. Osszejott velem a srác, meg fogytam is, mégis szóvá teszi, hogy nem vagyok az ideálja. Valszeg nincs ló, jó a szamár is alapon választottak engem, talán téged is.
2023. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, 5 kérdéssel előzi meg.
2023. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért van akkor veled? Ráadásul dagadt palit annyit talál amennyit akar, választék az van. Nem is értem hogy bírtatok ki eddig egy évet együtt.
2023. jan. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!