Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedtem egy lánnyal 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy lánnyal 4 napon keresztül, Facebookon. Szimpatikusnak találtuk egymást. Volt hogy egyik nap 8-10 órát chateltünk. Türelmetlen voltam velem szembe , összevesztünk és letiltott. Hogyan "szerezhetem" vissza?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
És nem hívtad el randira, ha ilyen jól kijöttetek? Akkor így jártál, nem face huszárnak kell lenni.
2023. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha négy nap alatt össze tudtatok veszni, akkor sehogy. Mi a jó istenen lehet már ilyenkor vitatkozni, de komolyan ??
2023. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elhivtam volna randira ,nem is utasított el ,de időt kért és türelmet,mert óvatos típus. Én akartam azonnal mindent. Igazából mindössze annyin vesztünk össze hogy neki korai még a Messenger hívás es attehetnenk egy másik időpontra. Én meg azt hittem csak játszik,holott tényleg nem játszott,csak nem ért rá.
2023. jan. 7. 08:38
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Mi olyan nehéz ezen? Csinálsz egy másik facet és ráírsz, leírod neki, hogy sajnálod, bocsánatot kérsz és ne haragudjon, de ne told túl, ne menj át kutyába, hogy egy kis simogatásért, vagy egy kis jutalomfalatert eladod a lelked.
2023. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, ki hogy van vele, de én az ilyeneket örökre tiltottam.

Nem a tulajdonod. Nem egy tárgy, hogy ráerőltesd az akaratod. Az meg bónusz, hogy gyanúsítgattad már az elején, hogy biztos mit csinál.

Közöd nincs hozzá, hogy mit csinál 4 nap után. Nem tartozik elszámolással.

Amiket itt leírtál, mind durva red flag és azt üzeni mind, hogy szabaduljon meg tőled, de azonnal.

Az, hogy ez nem fogadod el, az erőszakosságodat és gyengeségedet mutatja megint.

Ha még ráírsz kamuról bocsánatkérést, akkor meg már biztos is lehet benne, hogy egy igazi zaklató vagy.

2023. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd a picsaba, mind ilyen hibbant gyerekes picha
2023. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Szóval erőszakoskodtál. Ne csodálkozz hogy tiltott.
2023. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy pszichoterápiára mennék ,és utána jöhet szóba ,hogy újra felveszem vele a kapcsolatot.
2023. jan. 7. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Fogalmam sincs, hogy mit írtál, de aki nem akar 1-2 hét intenzív beszélgetés akár csak egy "nulladik találkozó" szinten talizni, beülni valahová kávézni, arra nem is érdemes az idődet fecsérelni. Talonban vagy ilyenkor tartva.
2023. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit elrontottál, az az, hogy egy önállótlan, magányos alak képét mutattad be előtte, még ha nem is vagy ilyen valójában. Az embereket alapvetően taszítja, ha valaki rajtuk csüng vagy ha azt nem is, de érzik rajta, hogy nagyon függ más emberektől, figyeli, hogy mikor írnak már, látták-e az üzeneteit, stb. Ez mindkét nem számára intő jel, mert ha már 4 nap után ennyire körülötte forog a világod (legalábbis ahogy ő látja), akkor mi lesz később? Azt érezte, hogy kontrollálni, ellenőrizgetni fogod, főleg ha esetleg összejöttök és már nem csak fb-on ismerkedtek. Ez a hajó már elment, ne akarj utána vetődni, inkább tanulj ebből a hibából és a későbbiekben ha beszélgetsz egy lánnyal, akkor is fordíts időt magadra, találkozz a haverokkal, játssz egy órát a gépen, menj le kondizni vagy akár csak sétálni/futni, ami ugye nem kerül semmibe, és szerezz hobbikat, olvass, rajzolj, ami jól esik. Hidd el, egy lánynak az a vonzó, ha a fiúnak van saját élete, vannak kötelezettségei, hobbijai és ezek ellenére értékesnek tart annyira, hogy foglalkozik veled, szakít arra is időt, hogy veled legyen, beszélgessen, stb. Ez az egészséges és emiatt vonzó is, de nemcsak a lányoknak, mindkét nemre vonatkozik. Ha próbálod magadhoz láncolni, visszaédesgetni kamu profilos levelekkel, stb., azzal csak még kétségbeesettebbnek fogsz tűnni és még annyira sem akar majd tőled semmit. Ez volt a tanulópénz, következőnek már okosabb leszel, szóval ne keseredj el. :)
2023. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!