Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek olyan, hogy valaki nem szimpatikus, aztan idovel vmi miatt megvaltozik és szimpatikus lesz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy 21 éves lány, aki nem jött be külsőre, mert igazi plázacicának nézett ki. Aztán megismertem, beszélgettem vele és szimpatikus lett, de szerelem nem lett belőle...
2014. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, nekem rendszeresen van ez, főleg extrovertált, teátrális és lobbanékony emberekkel. Eleinte nem jövünk ki, később teljesen jól. (mert én meg befelé forduló vagyok és idegesítően nyugodt, de azért mégse full debil :D)
2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ugy hogy mar ismered egy ideje,es utana valtozik meg?
2014. jan. 17. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen volt. De általában a mélyebb ismeretség változtatta meg a véleményen, nem csak úgy megváltozott. Hiába gondolod, hogy ismersz valakit, azt is lehet még jobban megismerni, megérteni.

Persze fordítva is sokszor volt, valaki szimpatikus volt, ahogy egyre jobban megismertem, egyre kevésbé lett szimpatikus.

2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem csak az ellenkezője szokott előfordulni. Először néhányan oda vannak értem aztán valahogy elfelejtődök vagymi. :I Kellemetlen...
2014. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritka 100-ból 1.
2014. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!