Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme megvenni +1 dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme megvenni +1 dolgot amivel foglalkozni kell?

Figyelt kérdés

Párom állandóan idohiannyal küzd, a főállását okolja emiatt,holott most változott a munkarendje 5 nap helyett 4et dolgoznak ( 7.30tól 5ig, de 5perc és otthon van).


Eddig munka után fogadott vendégeket is, itt még megértettem h kevés ideje van.


Most csak péntek szombat fogad vendéget. Ott vannak a h-cs délutanok meg a vasárnap, mégse halad a saját dolgaival. Simán mobilozik 2 3 órákat, este utána nem áll neki a dolgainak.


Befizetett egy tovabbképzés sorozatra ahol havonta küldik a videókat amit fel kellene dolgoznia még gyakorolni. Ezzel se halad ( max ha szabit vesz ki akkor kicsit)


Korábban vett kézműves anyagokat h azt is akar csinálni, erre ott van az ágyneműtartóban. 1x használta.


Most kitalálta h vesz ekszerkészíto szettet mert most 9.900ft..


Mikor mondtam h minek ez a +1 dolog ami + és időt kéne rá szánni, mikor a videókkal se haladsz, meg amikor időd van se foglalkozol a saját dolgaiddal, mert előbb ülsz le videózni órákat ahelyett hogy ha kifújtad magad nekiállnál..mindezt gyerek nélkül, közös házimunkával..


Most megsértődött.. nekem ez érthetetlen és penzkidobás..


2023. jan. 7. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy állsz a saját dolgaiddal, szabadidőddel, személyes céljaiddal?


Kinek a keresetéből vásárol a párod kézműves alapanyagokat?


A saját személyes kiadásaidat, amik az 5-10 ezer Ft tartományban mozognak, meg szoktad vele beszélni?


Az anyagi vonzata zavar, vagy az, hogy nem töltötök együtt elég minőségi időt, vagy mindkettő?


Gondolom, próbáltad már ezt vele normális hangnemben, nem számonkérően megbeszélni. Mire jutottak ezek a beszélgetések?

2023. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyelek meg, mellettem hülyét kapnál. Akkor csinálom meg a házimunkát, ha összegyűlik. Van itthon pirográf, két nagy doboznyi különböző fa lap, doboz stb. amit ki lehetne égetni, van gravirozó gépem és üvegeim, van egy csomó puzzle, vannak felnőtt kifestők, ceruzák, festékek, ecsetek, könyvek, virágok (utobbiakkal foglalkozom is). 😁 Ahány hobbiba belekezdtem, mindhez meg vannak az eszközök. Mindeközben ezer más dologba is belevágok és épp egy képzésre gyűjtök 😁

Hagyd már ott a szerencsétlent és keress mást, vagy élj egyedül, ahogy szeretnél.

2023. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Simán marketing csak.

Mobilozik meglàt valami hirdetesben reklámban valami rációt, mert jól hangzik, aztán megveszi, mikor nem is kellett soha es nem is foglalkozna vele soha.

Kb a nagyim van ilyen agyi szinten mikor marketingesek hívják fel telon.

2023. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nalam ugyanez, meg amit a kettes irt. Ha a baratom emiatt bsztatna, nem sokaig hallgatnam.

De gondolom te mar megint az a kerdezo vagy, akinek minden baj, amit a baratnoje csinal.

2023. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Erre mondják, hogy sokat akar a szarka, de nem bírja a farka...

Ez csak a buta trendnek megfelelési kényszer, mint "én ezt és ezt és ezt...stb csinálom", nagyon menő vagyok, de ugye te látod, egy hatalmas nulla...talán ezt mutasd meg neki is;)

2023. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!