Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzet volt már neked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzet volt már neked?

Figyelt kérdés

Amikor " nem tudtál " dönteni hogy igazán szereted az aktuális párod.


Mert amikor épp minden jó ugy érzed h működne az egész,komolyabban. Viszont máskor meg nem mikor kisebb nézeteltérés van.


Mit tettél? Normális ez az érzés?


2023. jan. 9. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A való élet így működik, amíg többségében vannak azok a napok amikor pozitív a szaldó, addig mindkét fél azt érzi, hogy profitál belőle. Ha ez megváltozik, kiegyenlítődik, akkor szokott az egyik fél tovább lépni, mert már nem akar tenni azért, hogy változtasson és jól működjön. Olyan kapcsolat nincs ami mindig jó, ezt sajnos tapasztalatból mondom. Aki ezt nem fogadja el és az első döccenő után veszi a nyúlcipőt nos azzal meg nem érdemes együtt élni!!
2023. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Nézeteltérés minden kapcsolatban van. De ha már magas szinten művelitek a veszekedést akkor menni kell. Nem fértek meg egymás mellett csak leépítitek egymást.
2023. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor munkahely és család, egészségi állapot miatt nagyon stresszes voltam. Akkor minden apró nézeteltérés azt üvöltötte, hogy hagyjam el a párom, mert van így is elég bajom. De szerencsére tudtam, hogy szeretem és a nehéz időkben is mindig támogatott, mert egyébként eros és stabil a kapcsolatunk és tenyleg csak nagyon apró nézeteltérések voltak két év alatt.
2023. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
A szeretet szerintem nem a kisebb nézeteltéréseken múlik. Ha szereted a párod és ő is téged, akkoe ezeket könnyen meg lehet oldani. Ha viszont ezek a kis konfliktusok is elbizonytalanítanak, akkor lehet hogy nem illetek össze.
2023. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!