Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdtétek el a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtétek el a párotokkal a saját életeteket? Mennyi idősek voltatok akkor? Kort, nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:23
 1/4 anonim válasza:
Mi még nem kezdtünk saját életet, de szeretnénk. Sajnos amíg be nem fejezzük az egyetemet, nem tudunk a saját lábunkra állni. Szerintem úgy 24-25 éves korunkban lesz alkalmunk összeköltözni. 19L
2010. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Négy hónap együtt járás után költöztünk össze, mert nekem megszűnt vidéken a munkahelyem és felköltöztem hozzá pestre tavaly augusztusban. 21 voltam. Ő 31. Eleinte kicsit izgultam, hogy hogy jövünk majd ki, mert az együtt élés sokkal másabb, mint naponta találkozni és egyszer-kétszer ott aludni a másikkal. Ilyenkor már el kell fogadni a másik rigolyáit, szokásait stb. De nem volt semmi gond, jól meg vagyunk azóta is. :)

22 L

2010. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haveroknak indultunk, majd a közös dvd-nézések után egyre többször aludtam ott az ő albérletében. 4 hónap együttlét után nyár elején hitelt vettünk fel, közös házvásárlásba vágtunk itt Zalában, közben mindkettőnknek sikerült munkahelyet váltani, és még azon az őszön eljöttünk Bp-ről. :) 27 évesek voltunk, ez volt 3 éve. Tavaly volt a lagzi, most a napokban várjuk az első babánkat. :)

30/N

2010. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok h nektek ilyen jól alakúlt!
2010. máj. 11. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!