Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más kapcsolatban is előfordul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolatban is előfordul, hogy ha összevesznek, akkor szakítással fenyegetik egymást?

Figyelt kérdés

Egyfolytában ezt csinálja a barátom, kezdem nagyon unni. Szerintem nagyon gyerekes (pedig 10 évvel idősebb nálam), pláne, hogy miután otthagyom, utána meg mindig jön utánam hogy nem is gondolta komolyan. Akkor meg minek fenyeget? (Veszekedés közben persze, amikor mondom, hogy ne zsaroljon már ezzel, mert már 50x eljátszottuk, közli velem, hogy teljesen komolyan mondja).

Nálatok is van ilyen? Úgy érzem ezzel szó szerint elmar magától, egyszer tényleg meg fogom unni.. Ez miért jó? Mit kéne tennem?


2023. jan. 9. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is 37 éves érett felnőtt létére nem volt képes kommunikálni, ha valami zavarta, hanem x idő után rámzúdította a bajait (ráadásul banális apróságokat, amiért hülye lenne bárki szakítani) és máris szakítani akart. Ahelyett, hogy dolgoznánk azon, amin lehet, egyből eldobnák a kapcsolatot. Az ilyenek nem csoda, hogy közel a negyvenhez is agglegények. Hagyd őt a francba, nagyon gyerekes és érzelmileg zsarol.
2023. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem, mondjuk veszekedni se szoktunk, ha vmi gond van megbeszéljük.

Ha fenyegetne akkor megmondanám hogy akkor adja ide a kulcsot és elköszönhetünk egymástól békében.

2023. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar, hogy veszekedtunk es mondott ilyet-olyat, hogy o fogja magat es lelep es tarsai (nem veszekszunk tul gyakran, mar nem emlekszem, mi volt ott a baj, de alapbol ingerult volt aznap), de ugy konkretan fenyegetni soha nem szokott ezzel, ott is inkabb csak ugy mondta a levegobe.
2023. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt még veszekedés, de tudjuk hogy ez elég nehezen lesz elkerülhető a jövőben, így már ezzel előre számolunk, "jóban-rosszban"
2023. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez, amit az első mond. Soha nem mondja el, ha zavarja valami, utána meg rámzúdít minden hülyeséget, amiről álmomban sem gondoltam volna, hogy baj neki, és akkor szakítsunk. Ő 34 éves, de pont erre gondoltam, hogy lehet így majd pl. egy házasságban élni? Már ha eljut odáig, mert nekem ez nagyon nem tetszik, egyre kevésbé akarom. 10 évvel fiatalabb létemre érettebbnek érzem magam.
2023. jan. 9. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan exem van mint az elsőnek. Belefáradtam egy idő után és mondtam, rendben szerintem is szakítsunk. Persze ledöbbent és vergődött, hogy nem úgy gondolta. Mondtam de én igen, így nincs értelme. Gyerekes.
2023. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 ugyanez volt nálunk is, én 12 évvel fiatalabb létemre sokkal érettebben kezeltem a dolgokat🤣És azt éreztem, hogy hiába próbálok sokmindennel a kedvében járni meg vettem neki drága dolgokat is (fiatal nő létemre), észre sem vette ezeket, csak ilyen apróságokkal kötekedett. Mintha azt várta volna, hogy kb. minden kívánságát lessem és a seggét is kinyaljam, más faszi az ő korában meg összetenné a kezét, ha vékony fiatal barátnője lenne, aki még csak nem is élősködik rajta…én ezt pár hónap után meguntam és kidobtam, neked is ezt javaslom. Majd más megbecsül.
2023. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Én az vagyok, akinek ha valaki rebesgeti a szakítást annak reményében, hogy majd könyörögni fogok neki, hogy maradjon akkor is, ha kurvára lenne mit megbeszélnünk ehelyett a szőnyeg alá söprős játszma helyett, az kinyitja az ajtót. Ha menni akar, menjen. Ha meg akarja beszélni, akkor azt mondja, ne azt, hogy elhagy. Én komolyan veszem a szakítási szándékot és nem lesz visszaút.
2023. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Infantilis. Azért csinalja, hogy könyörögj neki. Ha meg azt mondod jó szakítsunk, akkor be van fosva és már nem érdekes a játék.


"persze, amikor mondom, hogy ne zsaroljon már ezzel, mert már 50x eljátszottuk, közli velem, hogy teljesen komolyan mondja)"

Ez full szánalmas.

Szerintem meg értsél belőle és ne hagyd, hogy szórakozzanak veled. Bolondját járatja veled, te meg hagyod.

Ilyen ember mit csinálna, ha lenne gyereke szerinted? A gyerek ott hisztizne meg ő is.

Nem nőtt fel, valószínűleg már nem is fog.

2023. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!