Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó kapcsolatban előfordulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó kapcsolatban előfordulhat az, hogy veszekednek a felek, és flegmán beszélnek egymással?

Figyelt kérdés
Akár otthon, utcán.
2020. nov. 7. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de csak otthon. Azert 2 kulon jellemrol van szo, akarmennyire is probal az ember figyelni arra, hogy kommunikaljon egy vitas helyzetben, barkinek elszallhat az agya neha. Viszont utcan/boltban/akarhol mashol en elengedem vagy nem allok bele, majd ha hazaertunk. Nem tartozik senki masra a dolog, plusz megalazo is lehet a masik felnek, igy mire hazaerunk vegulis lehiggadok es normalisan eltudom mondani ami zavar.
2020. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.
2020. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nem attól jó egy kapcsolat, hogy minden tökéletes, sosem veszekednek, csak mindig meg tudják beszélni. Velünk is előfordul, pedig ideális kapcsolatunk van. Utcán soha nem csinálunk ilyesmit, az nagyon igénytelen dolog
2020. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2020. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utcán viselkedni kell, de a négy fal közt küldtem már el a halálf@szára az aktuális barátomat és nem nagyon válogattam meg mit mondok.
2020. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is bármennyire próbálunk figyelni a stresszes szitukban a szavainkra, van amikor kicsúszik 1-2 kijelentés, amit később bánunk. Nyilván nem lekurváz meg ilyesmi, de a flegma stílus sokszor megvan neki is, nekem is. Később ezért külön elnézést kérünk, mert tudjuk, hogy egyáltalán nem viszi előre a probléma megoldását.

22L, 3 éve együtt

2020. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!