Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nagyobb prűdség?

Figyelt kérdés
Elzárkózni a lelki intimitás elől, vagy elzárkózni a fizikai intimitás elől? Általában a nőket szokták vádolni a másodikkal, miközben nagyítóval kell keresni a férfiak között, akik nem zárkóznak el lelkileg. Legalábbis az én környezetemben minden férfi ilyen.
2023. jan. 10. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Rossz a környezeted!!!
2023. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a válasz a férfiak és nők közti alapvető különbség. A nők inkább lelki intimitásra vágynak, a férfiak fizikaira. Szerencsés esetben az igények egyensúlyban vannak és találkoznak két ember között.
2023. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem a környezete rossz. Vagy akkor az én, az anyám, a húgom, a barátnőim környezete is rossz, mert hogy ezt mind megtapasztaltuk. Valóban nem sok érzelmileg érett férfi van.

#2

Az egy dolog, hogy a férfiaknak meg a nőknek másfajta intimitás a fontos. Csak sajnos itt sokszor arról van szó, hogy a lelki intimitást hajlamosak teljesen nélkülözni a férfiak hosszú ideig, úgy hogy kb. fel se tűnik nekik, hogy ezzel bármi probléma lenne, meg hogy a párjuk elhanyagolva érzi magát. Márpedig ha tudom, hogy a páromnak valami fontos, akkor arra odafigyelek, hogy meglegyen a kapcsolatunkban, akkoris, ha nekem az nem fontos annyira.

2023. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nő vagyok, de szerintem a második. Az elsőre valami más szót használnék talán. Vagyis ilyem kontextusban nem ismertem a szót.

Egyébként valami gond van a környezeteddel, akiket én ismerek szingli srácok eléggé nyitottak lelkileg és vágynának is kapcsolatra. Egyetemista vagyok fiús szakon, kolis, rengeteg fiús hobbival, szóval ismerek néhány fiatal srácot. Van párom is sok szobatárssal meg haverokkal.

2023. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha az a gond, hogy a nő szexelni nem akar, a férfi meg beszélgetni, akkor nem illetek össze.
2023. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél az ún. lelki intimitás leginkább arról szól, hogy az ő lelküket pátyolgassák, a lelki igényüket kielégítse a férfi. Amikor egy férfinek lelki gondjai támadnak, akkor a legritkább esetben toleránsak a nők. Nem is szeretik a lelkizős, lelkiismeretes férfiakat, mert csak hatványozzák a nő saját lelki problémáit.
2023. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ha te meghallgatsz, én is meghallgatlak, ez ilyen egyszerű. Legalábbis részemről.

Egy párkapcsolatban meg nehogy már ne lehessen megnyílni lelkileg, attól nem fogja elveszíteni valaki a férfiasságát vahy az erejét. Nyilván vannak időszakok, amikor mindkét félnek nehezebb az élet, akkor nehezebb hallgatni, de ezt is meg lehet beszélni szerintem.

2023. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én lelkileg abszolút nyitott vagyok/ voltam minden kapcsolatomban. Eddig 5 tartós kapcsolatom volt az 1 évtől a 10 évig.
2023. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!