Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most kötődés, vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most kötődés, vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Úgy négy hónapja ismerjük egymást szorosabban. Ha sokáig nem látom, és találkozunk, akkor ha meglátom, olyan furcsa érzésem van. Erősen hat rám fizikailag, az arca, a kisugárzása. Ideges leszek tőle, de valahogy olyan jó értelemben véve. Olyan is volt, hogy úgy megilletődtem, hogy kiszáradt a szám, és hihetetlennek tűnt, hogy itt van, velem.


Nagyon szeretem hallani a hangját, és egyre többet gondolok rá. Meg arra, ha nincs velem, hogy mennyivel jobb lenne ez a nap, ha itt lenne ő is.


Ez most mi lehet? :) Valami, fél úton a szerelem felé?:)

L/22


2010. okt. 2. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
tudod te:D:D: az hát. Van valami akadálya, hogy ne legyetek együtt?
2010. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"szerelem"
2010. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kezdesz belészeretni. Hajrá!:)
2010. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos van. Időnként nem látom olyan gyakran, amennyire szeretném.


Csak olyan különös ez az érzés... Az eddigi "tapasztalataimhoz" képest. Mikor még kisgyerek voltam, 12, majd 13 évesen nagyon szerelmes voltam. Akkor nagyon éreztem fizikailag is. Hogy szinte a fellegekben járok, olyan boldog vagyok, ha az illető ott van mellettem. És kissé szédültem is a másik jelenlététől.


Már 21 évesen volt olyan, hogy nagyon kötődtem az illetőhöz, és nagyon szerettem, de arról tisztán tudtam, hogy szeretet és kötődés, nem szerelem.


Ez nem tudom, mi. De jó érzés... Nem járok a felelgekben, mert ott vannak a mindennapok gondjai. Viszont nagyon erősen hat rám a jelenléte. Ha találkozunk, és meglátom, akkor kissé ideges leszek, de nem úgy, mint aki fél valakitől...hanem, szavakkal nem is tudom leírni. Idegesség, ami nem rossz. Vagy inkább izgatottság? Mikor meglátom az arcát, az az első beugró gondolat és érzés, hogy milyen kedves is nekem. Hogy milyen szép is. (Persze, férfira lehet, hogy nem a szép a jó szó.) Egy nap rengetegszer van az eszemben. Szeretem hallani a hangját, és ... olyan emberi lett az életem, mióta ő is benne van. Sokkal jobb, mint ő előtte volt.

2010. okt. 2. 22:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, még valami. A találkozóink végén mindig bennem van az a különös "ne menj még el, ne menj el" érzés, akkor is, ha egész nap ott volt velem.
2010. okt. 2. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon jól leírtad, amit én érzek. nálunk a korkülönbség az akadály, leginkább a részéről :(

16/L

2010. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez L.O.V.E.!!!! teljesmértékben.énis ígyvok egy pasival...már másfél éve...de csak leégetemmagam előtte annyira tetszik.orvosolnikellene:S
2010. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizsergés, és igen ez a nagybetűs szerelem, kívánom hogy legyél boldog bennem és szerencsés a pasid is...
2010. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!