Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti tudnátok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tudnátok férfiként tekinteni olyasvalakire aki korábban volt már férfival is szexuálisan?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2023. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Férfiként persze.

Vonzó férfiként kizárt.

2023. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez nálam kizáró dolog lenne.
2023. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát tudnék, mert nem a szexuális orientáltsag dönti el ki milyen férfi, viszont az, hogy ha biszexuális lenne az zavarna nagyon és nem is jönnék vele össze, mert egyszerűen nem tudnék benne megbízni, lehet hülyeség de így gondolom.
2023. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem, taszítónak és férfiatlannak találnám. Nem ítélem el a biszexeket és a melegeket, de számomra egyáltalán nem vonzó.
2023. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Ritkán szoktam ilyemsit szóvá tenni, de ezt a kérdést naponta legalább egyszer felteszik itt. ;-)


A válasz pedig ugyanaz, mint annyi sok más dologra: teljesen személyfüggő.

Én biszex vagyok. Igen, voltam már pasival, méghozzá passzívként. Most pedig van barátnőm. Természetesen semmit nem titkoltam előtte, sőt, az a vicc, hogy már régebb óta ismertem, és egy hármas kalandot szerveztünk le, mi ketten, meg még egy pasi. Csak aztán az a pasi nem jött el, így ketten maradtunk. Az este végére már a barátnőm lett. :) Tudom, nem szokványos dolog, de ilyen is van. Azóta eltelt egy év, és azóta is együtt vagyunk.

Egyébként a tapasztalatom az, hogy három kategória van. Vannak azok, akik undorodnak még a gondolatától is, hogy egy biszex pasival összejöjjenek. Aztán vannak azok, akiknek tök irreleváns, semmivel nem tekintenek rád másképp, mintha pasi helyett csajjal lettél volna előzőleg.

És vannak, akiket meg még fel is izgat. Mondjuk én már túl vagyok a 30-on, de összesen eddig kétszer próbálkoztam olyan nőnél/lánynál, akinél ez kizáró ok, vagy komoly probléma lett volna. Előző barátnőmet nem érdekelte. Az azelőttit szintén nem, bár utólag bevallotta, hogy félt, hogy nehogy megcsaljam, vagy összejöjjek a bátyjával. (Rohadtul nem jött be amúgy a bátyja, és egyébként is: nem azért jövök össze valakivel, hogy utána megcsaljam.) Aki előtte volt, őt sem érdekelte. De volt olyan randipartnerem is, akit olyannyira nem zavart, hogy még ő maga unszolt, hogy nyugodtan pasizhatok is mellette, csak ne mindig ugyanazzal legyek (nehogy véletlenül beleszeressek), meg hogy ő tudjon róla. Meg olyan randipartnerem is volt, aki teljesen izgalomba jött, amikor megtudta a szexualitásomat, és sok dolgot részletesen elmeséltetett. :D


Szóval: látod, mindenre van példa. Te meg legyél önmagad. Ne amiatt csinálj, vagy ne csinálja valamit, hogy esetleg másvalaki mit gondol majd rólad. Mindenkinek úgysem tudsz megfelelni, és nem is szabad.

2023. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Férfi persze, de nem vonz.
2023. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Engem taszít. Egy férfi legyen férfi! Épp elég a tobbi nő miatt aggodni...
2023. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 "Épp elég a tobbi nő miatt aggodni..."

Esetleg egy normális párkapcsolatot kéne kialakítani, és akkor nem kellene más miatt aggódni. Ahol már aggódni kell mások miatt, az már rég rossz, tök mindegy, hogy homo, hetero, vagy bi.

2023. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!