Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az exem kiborulása?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel elég viharosan váltunk el, le is tiltott mindenhonnan, de ennek már több mint egy éve, azóta nincs is kommunikáció...az apjával azonban gyakran (heti minimum 1-2 alkalommal) szoktam chess.comon online sakkozni, de vele is kizárólag ezzel kapcsolatban beszélünk egymással.


Ehhez képest exem pár napja feloldott, aztán indulatosan megkért, hogy szálljak le róluk, ne zaklassam őket, tűnjek el az életükből.


Tiszteletben kellene tartanom ezt a kérését? Vagy kissé túlreagalja a dolgotM


2023. jan. 12. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha az apja önként és szívesen sakkozik veled (felteszem így van és nem kényszeríted rá), akkor alaptalan a kirohanása. Az apja felnőtt ember, le tudna rázni téged, ha akarna, de nem teszi.

Ne foglalkozz vele.

2023. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Hmm...🤔

És mi van, ha a faterja ferdített neki valamit?

2023. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Kihívnám a csajt egy partira, és amikor már elkerülhetetlen a matt, becserélném az összes gyalogom huszárra vagy futóra, csak hogy tudja, hol a helye.
2023. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos egyáltalán, elvégre az apja önként vesz részt a sakkozásban és neki semmi joga megtiltani, hogy az apja vagy te kivel találkozz vagy gamelj.
2023. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert nem zaklatod a családját. Igazából szerintem ezt ő se gondolta komolyan, csak zavarja, hogy az apjával még jóban vagytok és továbbra is rendszeresen sakkoztok. Indulatból pedig túlzott és azért mondta ezt. Nem vagy köteles amúgy teljesíteni a kérését. Ha annyira zavarja, az apját is megkérhetné, hogy ne sakkozzon veled többé.
2023. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi van, nincs más nő a világon??? Ne viccelj már, nézz szét, keress mást!
2023. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Elég beteg vagy hogy le voltál tiltva de az apjával sakkozol. Vagy jóba vagy a nővel, és a családtagjaival-barátaival is, vagy egyik se.

Beteg hülyeség az apjával sakkozgatni így, pszichopata barom.

2023. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol nekem volt egy fiú barátom (nem párom) akivel rosszul váltunk el és egyszer egy srác akit általa ismertem meg képe alá kommenteltem valamit és írt egy dühös üzenetet a gyerek hogy én szálljak le azonnal a barátairól :D Ez jutott eszembe erről, az is f.aszság volt.


Egyébként én megértem miért zavarja, de nem így kellett volna reagálnia. Ha megkéri az apját, hogy ne sakkozzon veled, az okosabb lett volna. Egyik exem anyjával amúgy egy évig tartottam a kapcsolatot szakítás után, a barátaival tovább is. Anyukájával telefonon, de kétszer taliztunk is. A telefont még az elején megtudta exem és megtiltotta az anyjának, hogy beszéljen velem, persze nem engedelmeskedett :D


Arra mondjuk vigyázz, ha lesz új barátnőd, nem hiszem, hogy örülne, ha megtudná ezt. Hajlamosak vagyunk belelátni olyat is, ami nincs, lehet attól félne, hogy vissza akar édesgetni a lányához.

2023. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
8 Te sem vagy 100-as. Ilyen sztorit elmesél valaki hogy az exe háta mögött jópofizik a rokonaival, azt messzire el kell kerülni.
2023. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!