Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem kiborulása?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk előtt volt egy nagyon jó barátom. Megpróbáltuk együtt, kereken öt napig, de nem ment. Olyan volt mintha a testvérem lenne.

Neki lett egy barátnője, aki nem nagyon szívlelt engem, hogy finom legyek, és a barátságunk megszakadt.

Nekem is az utamba sodorta az élet a férjem, hat éve házasok vagyunk.

A srác felvette velem a kapcsolatot egy szülinapi üdvözéssel, és nekiálltunk beszélgetni.

Semmi olyasfajta téma nem volt, ami sértő lenne, meséltem a férjemről, a gyerekekről, ki hogy van...

A férjem annyit látott az egészből, hogy írt nekem egy Milán nevű pasi.

Felajánlottam neki hogy olvassa el nyugodtan, de nem hajlandó (mellesleg hozzáfér a facebookomhoz), és azóta ha a kezemben van a telefonom bármi miatt (pl délelőtt anyám hívott) iszonyú bunkó stílusban mondja, hogy mivan Hívott a Milánod? Mondd ám meg neki, mikor leszek éjszakás!

Szembefordultam, kértem, hogy magyarázza már el, mi is a baja, de ilyenkor nem mondd semmit.


2015. dec. 13. 13:38
 1/8 RRR ***** válasza:
76%

nem

sajna egy lelki toprongy a férjed

2015. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mi lehet a baja?

Ott van, megnézheti az egész beszélgetést. De nem teszi, hanem duzzog.

2015. dec. 13. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Hiszti. Abba fogja hagyni..ha mégsem történik meg, akkor újra vedd elő a dolgot egy megbeszélésre.
2015. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fel a csalodastol. Fel, h olyat irtal, amit nem szeretne latni. Ezt elmagyaraztad neki igy, mint itt leirtad? Ajanld fel, h talalkozzatok 3-asban es bemutatod oket egymasnak. Bar az en elveimmel ellenkezik az exszel valo baratkozas.

N

2015. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Találkozni se tudunk, Németországban van a srác.

Azért egy öt napos kézenfogva járás után nem nevezném exnek. 16 évesek voltunk akkor.

2015. dec. 13. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Féltékeny, egyértelmű, meg bizonytalan, nem tudom előtte hogy voltatok...

Nem lépett ő félre???????????? És ezért tételez fel rólad is ilyesmit??

2015. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jogos, sőt ebben az esetben tök nevetséges. Azért nem nézi meg a beszélgetést, mert akkor válna nyilvánvalóvá hogy nincs igaza. Szerintem csak hisztizik, drámázik, a lelke mélyén tudja hogy hülyeség, de nem akarja elismerni és inkább húzza az agyad vele.
2015. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vágjál vissza azzal, hogy igen, és már meg is beszéltetek a randit. Valószínűleg tényleg attól tart, hogy nem lesz igaza és büszkeségből nem nézi meg az üzeneteidet. Szintén emiatt nem ismeri el, hogy tévedett és már csakazértis szekál a hülyeséggel. :) Nevetséges. :D
2015. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!