Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaik családban ez hogy működik? Ha van a férjednek gyereke, és nektek is itt a közös baba, hogy éled meg hogy minden második hétvégén az apuka a másik gyerekével foglalkozik? Ilyenkor hogy oldod meg egyedül a babával?

Figyelt kérdés
Hétköznap dolgozik a férjem és hétvégén arra vágyok hogy együtt legyünk, de a másik gyereke az összes figyelmet elveszi ilyenkor, mit tudnék tenni?

2023. jan. 13. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
17%
Becsatlakozik? Hisz az is baja hogy hétvégén ha ott a nagyobb gyerek neki kell fözni mert a férje nem ér rá...
2023. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
56%

A 31 napbol 5 napot szeretne a gyerekekre forditani, akit egyébként maskor nem lat. Bird mar ki. Az elso gyerekevel szemben sem lenne fair, hogy neki mar sosem jutna kulon ido az apjaval, mindig csak a testverevel kozosen, bezzeg a ti gyereketekkel meg foglalkozik kulon is.

Ilyenkor max a gyerekkel kapcsolatos teendoket bizd ra (pl pelenkacsere), de ne vard, hogy ekkor is folyton a kozos gyereknek gugyogjon.

2023. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként igaza van annak, aki azt írta, a saját gyereked hosszú távú érdeke, hogy te is jóban legyél a féltestvérével. Ezt tartsd szem előtt.
2023. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
69%
Annyira imádom ahogy mindenki védi az első gyereket. Sehol nem mondta a kérdező, hogy nem szereti a gyereket vagy bármi baja lenne vele, de szerintem jogos elvárás a részéről, hogy segítsen a férje akkor is ha ott a nagyobbik gyerek. Most ha beleképzelitek magatokat a helyzetbe, nem az lenne mindenkinek a legjobb ha mondjuk apuka segít a főzésben vagy bármiben mondjuk vasárnap délelött, esetleg vigyáz a kicsire amíg Anyuka elkészülődik, aztán 4esben még elmehetnek sétálni vagy játszóterezni is délután. Ez lenne mindenkinek az érdeke, kivéve talán a megkeseredett exfeleségeknek, akik kimondottan annak örülnek ha a másodiknak minél rosszabb. Egyébként számomra hihetetlen micsoda rosszindulat van a nőkben egymás felé
2023. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
65%
#54 Igazad van.
2023. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem magának szül NORMÁL esetben. Nekem a párom segített minden sz*ros nap az elején mikor fél-egy órákat aludtam minden ébredés között. Felváltva babáztunk. Szerintem ez egy normális kapcsolat alapja. Az, hogy leszarja a kérdezőt meg az újszülött gyerekét mikor ott a másik.. számomra érthetetlen. HA tényleg egy összetartó, rendes csalàd, akkor apuka igen is vegye ki a részét 1-2 órára, még ha ott is van a másik. Nem azt mondom zárkózzon el az első gyerekétől, de ahogy többen is írták, ha pl. anyuka főz, akkor apuka fogja már meg a gyereket egy kis időre. Vagy ne akadjon már ki a sz*ros menün, amikor lassan a mai árak mellett jobban megéri, mint a főzöcskézés.
2023. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy nem élem meg, ugyanis mozaikcsaládban felnőtt gyerekként tudom, mekkora szar az egész, valaki mindig sérül (a mi esetünkben én meg a másik gyerek), és eszem ágában nincsen gyerekes pasassal kezdeni.
2023. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%
57 én megértelek, viszont arról többnyire nem az apa új párja tehet meg nem is a közös gyerek, hogy a férfi első házassága nem sikerült. Elvált szülők gyerekének lenni alapból szívás, talán jobban meg kellene az embereknek gondolni kivel vállalnak gyereket, nem rögtön az első kapcsolatban akivel még szinte gyerekként jöttek össze. A környezetemben is 90%ban ezekből van válás
2023. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
18%
#57: annyiban tehet az apa új párja a problémáról, hogy ő ment bele egy kapcsolatba gyerekes elvált férfival és vállalat gyereket már eleve mozaik családba. Mivel ilyen helyzetben mindig sérül valaki, igenis hibás az új pár is. Egész egyszerűen nem kellett volna belemenni ebbe a kapcsolatba.
2023. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
66%
59es értem, tehát szerinted az elvált emberek kötelesek utána életük végéig zárdába vonulni...
2023. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!