Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a jelenségről?

Figyelt kérdés

A nő sír, feldúlt. A férfi mégis lefekszik aludni, miközben a nő mellette végzi az első mondat folyamatát.


Én először azt gondoltam, hogy ez egy olyan dolog, ami csak velem történt meg, és pont én fogtam ki szemét embert.

Viszont rengeteg nőtől olvastam ezt a tapasztalatot.

Azt viszont sosem írják le a nők, hogy mennyi idő veszekedés, nyaggatás, stb után döntött már úgy a férfi, hogy ennek értelme nincs, inkább alszik. Még így sem tartom korrektnek, de valóban van az a pont, amikor már nem lehet mit mondani, tenni, mrrt csak egyre rosszabb.

Mit gondoltok erről az egészről?


2023. jan. 13. 10:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellene megtörténnie egy kapcsolatban. Ha a nő feldúlt, a férfi ölelje át. Ennyi.

Hogy előtte mi volt, azt nem tudom. De kommunikációval minden megoldható.

2023. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És ha a férfi előtte már ölelgette a nőt és próbálta lenyugtatni, ám az sem segített?
2023. jan. 13. 10:13
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Miből állt a vita??

Nagyjából hogy nézett ki a párbeszéd?

2023. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Mi a bajod?
2023. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%
Mi nők könnyen elsírjuk magunkat, de ez nem jelenti azt, hogy mindig nekünk van igazunk a vitában. Szóval ez az egész attól függ, hogy pontosan mi volt a vita témája.
2023. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha mar annyiszor elofordult, hogy a ferfi inkabb leszarja, ott komoly problemak lehetnek a kapcsolattal.

En is bogok neha, a parom atolel, aztan megbeszeljuk. De ez nem fordul elo olyan gyakran, talan evente 2x.

2023. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az előzményektől függetlenül gáz és tiszteletlen az, ha se szó, se beszéd, lefekszik a férfi. Ha szerinte a nő feleslegesen hisztizik, hergeli magát, esetleg megjátssza, mondja azt, hogy parttalannak tartja a veszekedést, nem tud ezzel most mit kezdeni, menjenek el aludni, aztán reggel higgadtabba beszéljék meg újra.
2023. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én nem emlékszem a saját esetemre, mert szerintem tavaly év elején lehetett.

Úgy tudom elképzelni, hogy össze vesztünk valamin, ami nekem rosszul esett, ő elmagyarázta, valószínűleg nekem nem volt elég a válasz, még húztam a témát, és amikor már ment egy órája, akkor inkább lefeküdt.

2023. jan. 13. 10:29
 9/27 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy lefekszik a férfi, a feleség meg feldúlt sír, az már konkrétan csenddel verés kategória. Nem mondja azt, hogy figyelj holnap negbeszéljük vagy majd, ha kicsit lenyugszunk, hanem se szó, se beszéd alszik. Főleg, ha nem első eset. Aki konfliktuskor gyakran ezzel büntet, hogy nem szól és nyugodtan alszik, hogy míg ezzel is idegesítse a feleséget. Energiavámpír.

Azt élvezi, hogy ott a cirkusz, és el lehetetleníti, hogy meg lehessen beszélni, mert csendbe marad. Ezáltal ő energiához jut, mert a feleség kérleli "beszéljük meg", sír felette, dühöng. A férj meg jól végezte dolgát, csendbe burkolózva büntet, hogy ő vele márpedig nem beszélnek meg semmit.

2023. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%

Sub Bass Monster - Nincs nő, nincs sírás

Bob Marley - No woman, no cry

2023. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!