Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a párom?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és nincsenek barátaim, egy van, aki nem a közelben lakik, heti 1x beszélünk kb telefonon és 1 vagy 2 havonta találkozunk egyszer . Most lett a munkahelyen egy új főnök és nagyon jól kijövök vele, de nincs ebben semmi több, nem tetszik, csak szimpatikus és tudni kell azt, hogy a munkahelyemen nem túl sok értelmes ember van. Vagyok én aki értelmes és a párom és most a főnök, max még 1-2 ember . El lehet vele beszélgetni mindenről,hasonló a stílusunk.Valószínű ő is így gondolkodik rólam mert sokszor jön beszélgetni. Páromat ez zavarja, minden napos veszekedés forrás nálunk. Ha most hagyom neki hogy "nyerjen" és nem beszélgetek vele annak szerintem nincs értelme,mert alaptalan minden. Mit gondoltok? Mit kéne tennem? Pl vannak olyan dolgok hogy megkér valamire,persze hogy megteszem mert miért ne tenném.. kis apró dolgok és egyből kapom a páromtól hogy menjek oda vissza a főnökhöz stb. Tényleg jól esik valaki olyannal beszélgetni a páromon kívül akivel el lehet sok mindenről beszélgetni és tényleg kedvelem is. De ez bűn? Tényleg igaza van a páromnak?

2023. jan. 15. 06:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A párod féltékeny és nem jogosan. Nem bízik benned.
2023. jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Szakitani kell
2023. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Ellenkező neműek a főnököd meg ezek a barátaid?

Akkor féltékeny kontrollmániás. És hamvában is hol ezzel a kapcsolat. Mindig is balhézni fog, azok meg súlyosbodni fognak csak. Ilyenekkel nem lehet tervezni sem.

2023. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Azért durva ilyet kijelenteni, hogy a munkahelyeden csak te vagy értelmes, meg a főnök. Mondod ezt úgy, hogy egy barátod sincs, tehát gondolom, nem vagy valami szociális, szóval biztosan nem barátkoztál és beszelgettel sokat a kollégákkal. A másik, semmilyen vesszőt nem használsz, ami kaotikussa teszi az egész iraskepet.

A kérdésre a válasz: ne a parodnak élj, legyenek saját barátaid, mert ha bármi van és szakitotok, akkor ott állsz majd egyedül.

2023. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon naiv vagy, ha te vagy a fiatal nő és azt hiszed a férfi főnököd csak barátkozni akar. A barátod épp "mateguarding"-ol ( [link] ), de amúgy teljesen jogosan, mert ez elég tipikus történet, hogy a férfi főnök megdugja a beosztottját, mert a nő elkezdett hozzá vonzódni közvetve a hatalma miatt.
2023. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
5. Kifejtenéd légyszi magyarul szóban a mateguardingolást? Nem vagyok angolos.
2023. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy 5-öst én is feldobnék rá, hogy itt nem a párod fog hülyeséget csinálni ebben a sztoriban a naivitásod miatt.
2023. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

6. "Pár védés". A mate az a társat, párt jelenti. A guarding pedig a védelmezést. A párodat/társadat, de valójában saját magadat védelmezed attól, hogy az megismerkedjen egy nálad talán számára vonzóbb egyénnel és ezért elhagyjon téged. Fontos, hogy ezt nem tudatosan csinálják az emberek, mielőtt valami kötözködő (nem te) erre gondolna, hanem ösztönösen. Férfiak és nők is csinálhatják. Minden ide sorolható, amikor a másik a rosszallását fejezi ki, vagy aktívan tesz azért, hogy megszüntess bizonyos emberi kapcsolatokat bizonyos emberekkel.


A mateguarding jelentése egyetlen gifen:

[link]

A csinos csaj a jobb oldalon lévő barátjával van edzeni. A csaj megnézi az iszonyú jóképű, magas, izmos csávót, erre a barátja féltékeny lesz és ösztönből mateguardingol, inkább úgy van vele, hogy menjenek el onnan, mert tudja ezzel a sráccal nem versenyezhet vonzóságban. Természetesen ez fordítva is működhet, tehát nő is mateguardingolhat.

2023. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ywerd ***** válasza:
70%

A legtöbb nő nem közömbös a főnöke iránt. Utálja, rajong érte,tiszteli vagy idegesíti,de valami érzelmi szál mindig van .


És mivel " felette" van , háát....


Itt igazából szerintem sokszor a főnöknek kell a határt meghúznia.


És a legtöbb nő ( statisztika is van róla) fantáziált már a főnökéről.

Ezek alapján ( nyilván titeket nem ismerve) jogos lehet a kritika.


De sok igazság van abban is ,hogy ha mondjuk a barátaid is kikezdené ( akik ugye nincsenek) az már tényleg kóros lenne.


Jó lenne tudni hogy reagál pl ha elmész valahová egyedül. Akkor is ellenőriz?

Mert akkor itt bizalom, önbizalomhiányról van szó és az már más kategória...

2023. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
4-nek igaza van.
2023. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!