Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik a párom?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, én vagyok a lány. Pár napja az egyik rég látott lány ismerősöm rám írt este, hogy miújság, stb. tehát a szokásos sablonkérdések. A párommal is éppen beszélgettünk skype-on (sajnos az utóbbi két hónapban távkapcsolatban élünk egy külföldi munka miatt, egyébként 2 éve vagyunk együtt), és bejelentette, hogy ő álmos, szeretne aludni. Mondtam neki, hogy én is hamarosan megyek, csak még szeretnék pár szót beszélni ezzel az ismerősömmel.


Na erre kitört a háború, hogy én minek akarok fent maradni, miközben ő alszik, és, hogy ő soha nem tenne ilyet velem, hogy ő marad fent, miközben én alszok. Köpni nyelni nem tudtam. Kb. most a fél családja ellenem van, mert a párom annyira ideges lett emiatt, hogy rosszul lett, kórházba kellett vinni. És most nekem van bűntudatom, hogy miattam történt ez az egész.


A történet sajnos nem kamu, ha nem velem történik mindez, akkor el sem hiszem. A párom most teljesen közömbösen viselkedik velem, állandóan felhozza azt az estét, hogy miért nem mentem vele együtt aludni, stb, szűkszavúan válaszol.


Mit tehetnék? Hagyjam amíg lenyugszik? A szakítás nem opció.


2016. júl. 29. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez elképesztő :S

Abszolút nem volt jogos a haragja, de gondolom ezt te is tudod.

Szerintem amúgy nem veled van baja, csak rajtad töltötte ki.

2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod normális?
2016. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Blade Bone ***** válasza:
Hihetetlen. Biztos azt hitte hapsival dumálgatsz.
2016. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát komolyan mondom. Jézusom. Erre nincsenek szavak. Hát utoljára anyum akadt ilyenen ki, amikor 6 évesen tovább fent voltam, mint ő. Hát de komolyan most. áhh, ne haragudj, de erre nincsenek szavak. Ez a srác elég kattant. Egyáltalán nem jogosan haragszik, és ne haragudj, de az általad nem opciónak leírt út, az lehet hogy opció kéne hogy legyen. Felnőtt nő vagy és meg akarja mondani, hogy mikor feküdj le? Étteremben ő választ helyetted, hogy mit szeretnél enni? Vagy ő mondja meg, hogy mikor kell pisilned? És ő a férfi? Hát ha nekem még barátnőm csinálna ilyet, akkor max mosolygnék egyet, és mondanám, hogy nyugi kicsi. De ő. Full vicc. 23/F
2016. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én se tudok se köpni, nyelni. Miért bj az neki, ha te fent vagy? Jó hogy nem akarja megszabni hogy mikor eszel, iszol. El tudom képzelni, biztos infarktust kappott volna ha fiú barátoddal beszélsz... Hagyd amíg lenyugszik. A család se normális, ha tudják az előzméneket és rád haragszanak emiatt.
2016. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De. Sajnalom. Az egyetlen normalis, emberi nyugalmat tamogato opcio a szakitas. A parod nem normalis.
2016. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)) Szerintem a családja egyáltalán nem tudja, hogy miért vesztünk össze, mert ők csak annyit láttak az egészből, hogy a párom rosszul lett.
2016. júl. 29. 16:29
 8/17 A kérdező kommentje:
Soha nem látná be, ha valamiért ő lenne a hibás.
2016. júl. 29. 16:30
 9/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:

És miért nem opció a szakítás? Tán csak nem azért,mert beléd oltotta,hogy akkor véget vet az életének? Mert ha valaki így reagálja le ezt a szitut,ez az elképzelhető magyarázat.

A kisfiú nagyon beteg,orvoshoz kell vinni.(pszichiáter)

2016. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jah,jut eszembe! Egy szép napon összefuttok véletlen az utcán egy ezer éve nem látott egykori fiú osztálytársaddal. A srác odamegy,ad két puszit és megkérdezi,mi van veled. Akkor is rohammentő megy érte???

Soha nem ismeri be,ha hibázik...

Ne viccelj már kérdező,dobbants!

2016. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!