Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, kit szeretek?Reméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, kit szeretek?Remélem érteni fogjátok.A volt pasimmal egy olyan pasi miatt szakitottam akivel jobban érzetem magam..kis idő után össze jöttünk..

Figyelt kérdés
Minden jo volt, csak mindig a régi pasimra gondoltam mert még nem zártem le. Emiatt szakitottunk és egyik órában az egyikre a másik orában a másik srácra gondolok!!!!Az első pasim már nem szeret, a régi igen de szerintem haragszik rám a szakitás miatt!!Nem tudom melyiket szeretem, de őrülten hiányzonak mind a ketten. Meghalok a hiányban és nem megy a felejtés. Kérlek segítsetek!!Az alkoholba fordulok bánatomban!Tudom, hogy nem helyes..
2008. dec. 26. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha Te sem tudod, kit szeretsz, mások honnan tudják?
2008. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véleményt akartam kérni vagy tanácsot..
2008. dec. 26. 23:19
 3/7 anonim válasza:
100%

Hát ha az egyik nem szeret, márpedig egy kapcsolatban ez az egyik legfontosabb hogy szeressétek egymást akkor próbáld meg őt elfelejteni.

Az alkoholt meg végképp felejtsd el mert,szerintem a legundorítóbb dolog, pláne egy nőnél. Na meg a cigi.

(Na mondjuk pont én beszélek... :) )

2008. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam pont ilyen helyzetben mint Te. A pasimmal 2 éve együtt éltem. Megismertem egy másikat, akivel találkozgattam. Ha vele voltam a pasimra gondoltam, ha a pasimmal voltam, akkor erre az újra. Furdalt a lelkiismeret, elmondtam a pasimnak, aki ezért szakított velem. Ezután összejöttem az új pasival, de szakítottam vele hamarosan, mert rájöttem csakis a volt páromat szeretem. A volt pasimat felkerestem, elmondtam neki, hogy szeretem, meg stb. Visszafogadott, nagyon szeretett. Szerintem te még a régi pasidat szereted, ha még gondolsz rá. Egyik kapcsolatból a másikba nem szabad menni, kell időt hagyni a 2 között, hogy elcsendesedjen a szív. Újba még ne vágj bele, mert nem működne, csak keserítenéd az életed.
2008. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen!pontosan ez volt a baj, hogy ugy kezdtem bele, hogy nem zártam le a régit. Énis felkerestem az első srácot, pedig nem kellett volna. El felejtsen a régit, aki már nem szeret és össze jöjjek azzal aki szeret még, vagy hagyjam mindkettőt és felejtsem el? Persze azért mondani könnyű, mert minden nap eszembe jut mindkettő! Köszi az eddigi válaszokat
2008. dec. 27. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:

3. válaszíró vagyok.

A régi pasidat mikor felkerested elutasított?

Akkor vele zárd le a dolgot. Az újjal meg ne kezd el megint, megint csak nem működne vele, hidd el. Tarts szünetet.

2008. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem utasitott vissza konkrétan, csak, hogy akkor miért vagyok XY-nal,ha vele szeretnék..aztán itt abba maradt, azóta nem beszéltünk.
2008. dec. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!