Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek csókolózni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek csókolózni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hete van barátom, de egyszerűen nem merek csókolózni. ezt ő is tudja, de próbálkozik de nem merem :S :'( mit tegyek?
2010. okt. 3. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ezt beszéld meg vele. és azt is, hogy miért nem mered.

aztán miután ezt átbeszéltétek, akkor várjatok ezzel a csókos dologgal, míg úgy nem érzek kész nem vagy rá. és amikor úgy érzed kész vagy rá szólj neki, hogy csókoljon meg téged. és csak lazulj el.

2010. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lazulj el.
2010. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogy próbálkozik?

Kezdjetek néhány apró puszival a... környéken, egyre közelebb. Szájrapuszi... És abból is lehet, nem mondom, hogy nem veszed észre, hogy a következő már csók, de azért... Hmm. :)

Hm, mi tart vissza?

2010. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

megbeszéltük már és mondta hogy ő vár türelmesen. majd ha akarom akkor szóljak. de valamilyek este is megakart csókolni és én még nem akartam de láttam rajta hogy őt ez bántja. de nem tudom.

amugy 16 éves vagyok.

2010. okt. 3. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálnod tisztába jönnöd önmagaddal. Hogy akarod-e, érzed-e, hogy eljött az ideje, és ha nem, akkor miért nem.
2010. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én akarom már, de egyszerűen nem merem :S :(

áhh tiszta szerencsétlen vagyok :S

2010. okt. 3. 12:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy szerencsétlen.

Tényleg, csak azt tisztázd magadban, miért félsz. Mert nincs mitől. Igazán. Ha szereted őt, kellemes, ha megérint, stb. - akkor nincs semmi baj.

Ha mindennap mosol fogat, tudsz fagyit enni és egyébként nem csücsörítesz - minden RENDBEN van/lesz.

Engedd el magad, lazíts. Nagyon jó érzés, engedd át magad. Bizalom, tudom. :)

2010. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez lesz az a bizonyos első csók? mert ha igen, akkor mondd meg neki, hogy az lesz, és ha esetleg béna leszel, akkor biztos elnézi...:)

amúgy nekem is volt egy barátom, és én se akartam vele csókolózni... később rájöttem, hogy miért: mert nem szerettem igazán. meg mert az előző ami volt attól hányingerem lett:D

amúgy nem vagy szerencsétlen! szerintem ez teljesen normális, hogy félsz.

hajrá;)

2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igen ez lenne az első :)

de ő tudja hogy még nem csókolóztam mondta még azt is majd akkor vele gyakorolok meg ez neki nagy dolog hogy ő lehet nekem az első.

én elhatároztam hogy nem utasítom vissza, de előbb kb 15 perce ment el tőlem de meg se próbált megcsókolni pedig már vártam hogy mikor próbálkozik :)

2010. okt. 3. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!