Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy sráccal, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy sráccal, de nem merek vele csókolózni! Miért? :S Pedig akarom, de mikor arra kerül a sor, akkor valahogy mégse megy.

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, és ma csókolóztunk először, de nem nagyon ment. Tudja, hogy még sosem csókolóztam, és mondta, hogy neki is volt első csókja, és megpróbált segíteni, tanítgatni.:D Már addig eljutottunk, hogy kinyitom a számat, bedugja a nyelvét, de én nem bírtam megmozdítani a nyelvem.:S:S Nagyon furcsa/új ez még nekem, és egyszerűen nem merem.:S Mit csináljak, hogy menjen? Olyan hülyén érzem magam, mikor be kéne dugnom a nyelvem a szájába.:S De miért? Hisz szeretem meg minden.

Mit tanácsoltok?:( Mert félek, hogy meg fogja unni, hogy nem merek normálisan csókolózni.:S:S

16/L


2009. dec. 7. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én igy voltam az orális szexnél... hónapokig nem mertem csinálni mert féltem hogy szarul fogom csinálni, azt tudom tanácsolni amit nekem tanácsoltak

annyi hogy gyakorlat teszi a mestert, a csókra hamar rá fogsz érezni, menni fog... csináld nem fgod megbánni és ne halogasd mert egyre rosszabb lesz

2009. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak akarod, vagy vágysz is rá? ha szerelmes vagy én nemtudom elképzelni hogy ne legyen benned a vágy hogy csókold ahogy csak tudod és ne érdekeljen hogy hogyan. de lehet hogy csak én vagyok ilyen. ha meg nemvagy szerelmes, nem kell erőltetni
2009. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de bennem van a vágy, és mikor ott ül mellettem, és egymás szemébe nézünk, még akkor is vágyom rá, de mikor már ott vagyunk, hogy be kéne dugni a nyelvem, az már nem megy:S
2009. dec. 7. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ne átdugd a nyelved hanem mikor ő átdugja akkor az ő nyelvével játszogass kicsit, simogasd, csókolgasd az alsó és felső ajkait

2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, fiatal vagy még, nekem elsőre simán ment. Ha ennyire nem érzed, hogy hogyan kéne próbálkozzatok előbb szájrapuszival, aztán nyald meg kicsit a puszi közben az ajkát, nyújtsd ki a nyelved. Ezzel hátha belerázódsz. Aztán ha átdugta a nyelvét az a legegyszerűbb ha elkezdesz a nyelveddel körözni az ő nyelve körül, ennél jobban még nem kell bonyolítani csak ha már jobban megy. Próbálgassátok, csak bátran, gyorsan bele fogsz jönni.
2009. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, mint az előzőnek. A Földet sem egy nap alatt teremtették..

Először csak szájrapuszit csináljatok, és abból majd szépen kialakul a csók, nem kell hozzá semmlyen tudomány....

gyakoroljuk 14/F xD :D

2009. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) már megy is :D
2009. dec. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!