Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Összetett a probléma.

Egyrészt nekünk most átmenetileg nagyon de nagyon kell spórolnunk a párommal (jegyben járunk). Fontos, hogy most ne költekezzünk. És a legtöbbet a heti Lidl kajabevásárláson tudjuk spórolni.

Nálunk ő az, aki bevásárlólistát ír, ő írja össze, mert ő tudja mi kell. Ő is főz. Ő a férfi, én a nő.

Na most, épp emiatt, mert a bevásárlás az ő reszortja, lényegében felesleges lenne vele tartanom a Lidlbe, úgyis csak kullogok mögötte, meg néha ezt-azt beteszek. Nincs is rá igénye, hogy menjek, nem szorul segítségre a pakolásnál, vagy ilyesmi. Ha megyek, akkor is mindent ő cipel be a kocsiból.

De ha nem megyek vele, és most jön a probléma, akkor minden szart betesz, aminek szerinte örülnék. Pl.: á, ez a drága sajt ízlett nekem, ez a kedvenc chipsem, stb. De mint mondtam, spórolnunk kell, tehát nem fér bele ez a magatartás. Most nem vehet drága sajtokat meg nasikat nekem, vissza kéne fognia magát.

És következésképpen csak azért kell vele mennem minden héten a Lidlbe már tényleg, mert különben nem tud spórolni, fölösleges dolgokat vesz azzal a címszóval, hogy rám gondol. Az ő túlaranyoskodásának végül az az eredménye, hogy pluszmunkát csinál nekem.


2023. jan. 16. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menj vele. Én is tudnék egyedül vásárolni de mindig jön velem a párom. Az is egy közös program nekünk.
2023. jan. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneken ne spóroljatok, a takarékoskodás nem itt kezdődik. Egy zacskó csipsz miatt nem fogtok sem legatyásodni, sem meggazdagodni. Ezt gondold át újra. A párodtól meg nagyon aranyos hogy gondol rád és meglep apróságokkal amit szeretsz. Becsüld meg.
2023. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Kormanyvaltas mert beledoglotok
2023. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak ennyi a baj, akkor menj vele. Nem tűnik nagy áldozatnak. Vagy mond meg neki.

Persze megértem sok kicsi, sokra megy, ez tény és való.

Mindig ezt csinálja, vagy csak néha-néha?

2023. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék hogy kedveskedik, chipsen sajton miért kell spórolni? Az persze más lenne ha drága holmikkal, vagy fölösleges dolgokkal állítana haza, de ne már ételben vagy nasi miatt akadj ki...
2023. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az elszabadult árak sok kapcsolatot ki fognak nyírni. Az emberek ilyen jellegű kifosztása politikai probléma.
2023. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk ő az, aki bevásárlólistát ír, ő írja össze, mert ő tudja mi kell. Ő is főz. Ő a férfi, én a nő."

Tyűűűazta...

Mondjuk egy kölcsönösségen, és nem alá-fölérendeltségen alapuló kapcsolatban ilyen probléma nem fordulna elő. Nem azért, mert ők más áron kapják az ételt, hanem mert ott nem okoz gondot, meg ideológiai válságot a kapcsolaton belül a problémákról is kommunikálni.

2023. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell sarkítani. Nálunk pl az ilyen jellegű munkamegosztás remekül működik. Van amit én csinálok, van amit ő és ez akkor is működik, ha nem ülünk egymás nyakán.


Már tudok főzni, mosni, takarítani. Van amikor én csinálom, van amikor a csajom, de vannak olyan munkák, amiket csak ő szokott és van olyan dolog, amit csak én.

2023. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!