Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanék talán, de túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanék talán, de túl sok a de és nem tudom mihez kezdjek segítség?

Figyelt kérdés

Elsősorban, nagyon szeretem tényleg, viszont nem tisztel, én ezért pedig úgy érzem ez vagy jön magától hogy velem akar lenni és tesz érte beleértve ezt is, és úgy néz ki ő még nem érett egy kapcsolatra, (előttem volt neki egy másfél két éves de másik kontinensen lakott a lány, és külföldi suliba jártak mindketten, néha összejártak, magyarán inkább tini szerelem volt, meg vagy 4-6 hónapot együtt is laktak) amit nagyon bánok, nagyon szomorú vagyok miatta, nagyon szerettem volna ha ez működik köztünk, főleg hogy ő tényleg sokat javult mellettem személyiségileg, nem megtűrtük, hanem csiszolódtunk egymáshoz. Környezetemben ritka az ilyen mivel fiatalok vagyunk, de kort nem írnék. Szeretném ha ez működne, valami tipp ezen a tisztelet részén hogyan tudnánk javítani? Javítható? …

Osztálytársak vagyunk, igaz esti képzésen vagyunk mindketten,

Illetve egy munkahelyen dolgozunk, miatta vettek ide fel, környéken nem tudok elmenni máshova megpróbálok legegyszerűbben fogalmazni régen olyan erős gyógyszereket kellett szednem, gyerekként (baba korom óta, még nem voltam 1 éves) igencsak sokáig, kamaszkoromig, ami miatt hogy fogalmazzam meg, nem vagyok a leggyorsabb ember, lassú az alaptempóm, orvos azt mondta mellékhatás… szóval itt, miatta, a szülei miatt el van nézve ez a hiányosságom, max túlórázok.. de ez lényegtelen van munkám, aminek iszonyatosan örülök.


Viszont próbaidőn vagyok nem akarom kirúgatni magam, esélyem nem lenne ehhez hasonlót sem találnom. Illetve a testiségekkel is van kisebb gondom, eddig csak vele sikerült az orgazmus valamit nagyon jól csinál, mert előtte senkivel sem sikerült. (Ezügyben nem kérek privátot) és hát kissé (nagyon, beteges szinten) jobban ragaszkodok ez miatt hozzá.

Ezek miatt vagyok tanácstalan. Kérlek segítsetek és írjatok megoldást, / tanácsokat , teljesen el vagyok veszve a fejemben lévő ködtől.


2022. okt. 20. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csak ő tud kielégíteni. Illetve lehet, de ez nem tartana vissza
2022. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de ez nevetséges bármilyen normális férfi ki tud elégíteni, de nyilván az első akivel nagyon jó volt az rendkivül speciális egy nő számára, viszont ez szimpla naivitás, emiatt semmi értelme egy kapcsolatban maradni ahol nem tisztelnek. Magaddal szúrsz ki az önbecsülésednek is annyi lesz idővel, lépj ki és keress egy magadhoz való férfit.
2022. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy én még saját magamnak sem tudom.. 6. Lassan 7. Éve van szexuális életem.
2022. okt. 20. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez az igazi kérdés:)
2022. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszont nem tisztel...itt vérzett el a dolog.

A világ összes orgazmusát lesz_rnám ha mellé el kéne viselnem azt hogy a párom, társam, férjem, szerelmem bunkó velem. Mindegy, hogy megalázó vagy ehhez hasonló, ami kb a nem tisztel körbe besorolható.

Inkább legyen egy olyan ember mellettem aki nem tud kielégíteni, de úgy kezel, mintha én lennék a világának a közepe, mint egy olyan,aki véletlenül alkalmas arra hogy kielégítsen, de egyébként minden másban egy nulla.

2022. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!