Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a probléma ellen? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves nő vagyok a párom 21 éves és úgyérzem, hogy a szexuális életünk kezd nagyon lelaposodni. Hetente ha 1-2x szexelünk az csoda. Együtt lakunk.Ő mindig azt kéri, hogy szájjal kényeztessem mindennap, de valahogy nekem már nincs erre mindennapos igényem. Úgyérzem, hogy több szexre van szükségem és kipróbálnék új dolgokat is és ő nincs benne, mert azt érzi, hogy ő kevés és megcsalom. Pedig 3-masozást is kipróbálnám szívesen csak úgyérzem, hogy az új dolgok álmok maradnak.

2023. jan. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Öltözz dominának és leckéztesd meg
2023. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, majd kesobb meg alig lesz szex…
2023. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem elég, akkor szakíts vele, mert írtad, hogy nem nyitott új dolgokra.
2023. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani ez egy lusta kisfiú akinek kényelmes ha szopod,és önző is mert lesz@rja hogy neked nem jó,dobd ki és ffiakkal kezdj....ne suttyókkal...
2023. jan. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Elvárja hogy te lecumizd nap mind nap. De gondolom ő semmit nem ad cserébe. Nekem is volt ilyen pasim. Elvárta mindig hogy lecumizzam de ő nem nyalt ki meg semmi. Jo nem ez miatt lett vége. Mert én megmondtam neki. Majd akkor kap valamit ha ő is ad
2023. jan. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszeru, cseled vagy szamara.

Te dontod, hogy o legyen-e eleted parja…

2023. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miutan oralisan kielegited van szex?
2023. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudni mennyi ideje vagytok együtt, de minden bizonnyal ez késöbb sem lesz jobb! Szerintem szépen csendben váljatok szét! Keress egy másik pasit!
2023. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!