Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátomnak, h nem feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátomat egy fiúval akivel 2hétig találkozgattam,volt egyszer lent nálam és rám nyomult de nem feküdtem le vele,mert észbe kaptam,h mit is teszek! Őszintén bevallottam ezt a páromnak,de nem hiszi el,vádol h biztos le is feküdtem vele! Hogy bizonyítsam be? Erre nincs valami vizsgálat vagy igazságszérum vagy akármi?
2010. okt. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsen. Ha oda a bizalom, felesleges erőltetni.
2010. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igazságszérum xDDD
2010. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Majd teszel te még ilyet, és akkor is bizonygatni akarnál? Egyszerű a megoldás, ne játszd el a bizalmat és a hűséget. Jahogy késő?
2010. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mágjára veled..

minek jáccottad az eszedet..

2010. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt kaptál észbe? abban a pillanatban kellett volna. Ha más felé kacsingattál az azt jelenti már untad a sajátod. Ezt elrontottad de nagyon. a bizalomnak ott vége van!
2010. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, már régen rossz, ha nem hisz neked. Vaklószínűleg nem akar hinni. Te meg bolond vagy, hogy elmondtad, ha egyszer nem történt semmi, és vele akartál (volna) maradni, mert ezzel mindent el lehet rontani. Most ezzel nem arra akarlak bíztatni, hogy ne legyél őszinte, de sztem ez pont az az eset, hogy csak a saját lelkiismereteden könnyítettél azzal, hogy elmondtad, amúgy meg mindent tönretettél vele, és mindenkinek fájdalmat okoztál, magadnak is. Ha hallgattál volna, akkor ugyan meg kell küzdened a lelkiismereteddel, de éppen ezért valószínűleg többet nem jutptt volna eszedbe se, és még esélyed is lett volna a barátoddal folytatni.

Gondolj bele, ha te tudnád, hogy mondjuk ő megcsalt, akkor nem jutna-e eszedbe minden alkalommal, amikor együtt vagytok, hogy vajon neki is ezeket mondta-e, őt is így csókolta-e, vagy hogy vajon nem csal-e meg megint.

Bocs, hogy ezt írom, de én ezt így látom...

2010. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!