Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ,hogy egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ,hogy egy tartós kapcsolatban főleg a nők már abszolút nem a pasijuknak vagy maguknak, hanem a külvilágnak(kollégák, ügyfelek, barátnők) akarnak tetszeni?

Figyelt kérdés

Azért valljuk be a legtöbb nő ha egy pasit meg akar szerezni,azért részben a testét is beveti, első pár randira kiöltözik. Aztán főleg összeköltözés után visszavesz hétköznapi kényelmes stílusra. Ez igy kényelmes praktikus,meg is lehet érteni. Viszont ha olyan helyen dolgozik, reggelente a munkahelyi full nőies megjelenéssel többet foglalkozik, mint egyhétvégén azzal,hogy a párja hogy látja. Smink ruha válogatás... Ha barátnőivel csajos estére megy oda meg minek kiöltözni kb ugyanígy?

Miért van az, hogy egy pasi egy idő után a barátnője nőies stílusát csak a fentebbi két esetben látja vagy bálon lagziban??



2023. jan. 17. 21:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Pl exem volt egy iskolás fia. Fogadjam el ő egy egyszerű lány..Okés elfogadva. Ahogy jött randira tetszett.

Szülői értekezlet (ráádásul egyik apuka meg akarta fektetni előző éven) pont időszerű volt elmenni fodrászhoz, kis smink,kis körmös. Minom neki nincs ezzel baj,de 1 honapig mondtad te nem ilyen lány vagy.."hát de az ő gyerekét ne nézzék le,hogy slampos az anyukája"

Poén a köröm miatt a gyerek hisztizett nem ölelhette meg így:)).

2023. jan. 17. 21:21
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nincs így.
2023. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"Miért van az, hogy egy pasi egy idő után a barátnője nőies stílusát csak a fentebbi két esetben látja vagy bálon lagziban??"


Miért csak a ruhában látod a nőt?

2023. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Baromi egyszerű: mert már nem a pasinak akarnak tetszeni (az már megvan), hanem a kollégáknak, szülőtársaknak, barátnőknek villantani.
2023. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Baromi egyszeru, mert attol meg, mert osszekoltozom a pasival, nem valtoztatok a szokasaimon, azaz pont ugyanugy oltozkodom, mint elotte - utcara kulturaltabban, itthonra melegito es polo. Randira sem szoktam extrabban kioltozni, mint munkaba, pont ugyanugy sminkelek es tarsai. Max annyi a kulonbseg, hogy egy randi elott fixen hajat mosok, mig minden egyes munkanap reggelen azert nem :D
2023. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ugyanezt előadta a volt férjem. Hogy ő engem mindig csak otthoni, kényelmes ruhában lát, neki sosem öltözöm fel csinibe, sosem lát szép cipőben, csak akkor, ha megyek valahová.

Ja, igen, mivel reggel akkor ment dolgozni, amikor én még a világomat nem tudtam, délután is órákkal utánam ért haza, és nem azért, mert muszáj volt neki ennyit dolgozni, szimplán munkamániás, az irodából mindig ő ment haza utoljára, reggel ő ment be elsőnek, mert szerinte nélküle összedől a cég.

Ez idő alatt én nyilván feloltoztem normálisan munkához, aztán vásároltam, gyerekeket begyűjtöttem, itthon megcsináltam mindent, amit kellett, nyilván kényelmes cuccban már. Mondtam neki, hogy felöltözöm én alkalomhoz illően mindig, de hát soha nem megyünk sehová, otthon is normálisan, de ha mindig otthon vagyunk, mire számít, mikor lát rajtam szép cipőt, csini ruhát? Ő sosem akart menni sehová, bármit mondtam, mindent elintezett azzal, hogy majd meglátjuk. Szerintem kis túlzással évekig nem látott például kabátban, mert soha ki sem lépett a lakásból, ha nem dolgozni ment.

Ettől én még azért kimozdultam ide oda, ahová ő sosem akart jönni, és nem, nem a barátnőimnek öltöztem fel, hanem leginkább magamnak, nekem evidens, hogy pl színházba nem melegítőben megyek, gyes konttyal a fejemen. Láthatott volna ő is bármikor úgy, ahogy szeretett volna, ha legalább néhanapján egy ebédre vagy vacsorára kimozdulunk, de nem, inkább rendeljünk, neki nincs kedve megmozdulni.

2023. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy párkapcsolatba kezdek valakivel, beengedem az intim zónámba, és ő is engem az övébe. Láthat pisi, zuhany, maszti közben, ahogy én is őt. Ezt az intimitást másnak nem engedem, és ti ezt úgy értelmezitek, hogy nem akarok neki tetszeni. Ha nem tetszem neki, elmehet, szabad ember. De egy kapcsolat ne ruhákból meg feszengésből álljon.
2023. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik neked a párod kényelmes ruhában, akkor egyáltalán nem tetszik neked a párod.

Személy szerint ha még otthon sem lazulhatnék el, és lehetnék kényelmes ruhában, akkor igencsak megkérdőjelezném magamban, hogy megéri-e egyáltalán összeköltöznöm a párommal.


Minden alkalomra megvan a megfelelő öltözet, az otthonlété pedig a kényelmes ruha. Evvan... Gondolom te sem "business casual" ruhákat viselsz, miközben így este a fórumon fárasztod a népet. Sajnálom, de a hiba itt nem a nők készülékében van.

2023. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
aaah hát nem tudom, talán vidd el néha valahova, akkor majd költözik neked is..??
2023. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán főleg összeköltözés után visszavesz hétköznapi kényelmes stílusra."


Otthon egy pasi kedvéért sem fogok kiskosztumben vagy koktél ruhában lenni. Tőle sem várom el, hogy öltönyben legyen. Viszont ha megyek valahová, akkor úgy megyek, ahogy előtte is mentem, vagyis normálisan felöltözve, kicsi simnk, stb.

2023. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!