Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar szakítani, de akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar szakítani, de akkor miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A barátom elhord mindennek, mondja hogy k....san nézek ki, meg hogy én se kellenék senkinek se, meg hogy egy béna b...f....sz vagyok.

De mikor azt mondtam, hogy én nem akarok vele lenni, mert mindig megbánt, ilyenkor azzal jön, hogy én is bántom őt, pedig ez nem igaz, mert mindig ő szól be nekem. Meg hogy ő olyankor ideges, mikor ott akarom hagyni, meg hogy ilyenkor még a szíve is nyilallik, ne csináljam ezt vele, meg folyamatosan ír meg hívogat.


2023. jan. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De igen, bant es ezt te is tudod. Nem vagy koteles elviselni, jogod van kilepni a kapcsolatbol.
2023. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb neki ha te szakitasz
2023. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért teheti meg, mert hagyod. Tudja azt is, hogy nem fogod elhagyni.

A helyedben csak annyit mondanék neki, hogy “inkább a szingli lét, mint te” aztán törlés/tiltás.

2023. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Persze, hogy nem akar szakítani. Tudja, hogy ilyen buta lábtörlőt még egyet nem talál. Hagyd magad elhordani mindennek. Hisz ír. Meg mondja, hogy szeret. De romi.
2023. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Csak az egóját sérti az hogy elhagyják. Ez csak erről szól.

Ha a neten is elutasitunk vkit az egyből háborog pedog köze sincs hozzánk.

2023. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem szakít, mert még egy ilyen hülyét nem talál talán soha az életben, betegesen féltékeny, ragaszkodó plusz mindennek elhord de te még vele vagy. 🤦‍♀️


El kell hagyni, tiltás mindenhonnan és kész. 👍

2023. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!