Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja azt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a barátom, hogy nem akar szakítani, amikor úgy viselkedik velem, mintha ezt akarná?

Figyelt kérdés
Szóval...már jó ideje se veled se nélküled állapot áll fenn. Próbáltam megmenteni, próbáltam megbocsátani sok mindent. Mindketten követtünk el hibákat, ezért nem akarom azt mondani, hogy minden csak az ő hibája, de az utóbbi időben ő az, aki utálatos, ellenkező. Úgy viselkedik, mintha direkt azt akarná, hogy vége legyen, de közben meg azt mondja, hogy szeret, és mikor kérdezem, hogy akkor szakítsunk? Akkor azt mondja, hogy ne. De szerintem egyikünknek sem jó már ez, csak éppen baromi nehezen megy az elválás (és az fáj, hogy szerintem ezzel csak én vagyok így). Ezért próbálom elhinni, hogy nem akar szakítani, de miért mondja, hogy nem akar, ha közben meg így bánik velem? Tud erre valaki valami értelmes vagy logikus magyarázatot?
2013. ápr. 26. 15:30
 1/6 kolosszus22 ***** válasza:
Mert ő sem tudja mit akar igazán, tudja, hogy nem stimmel valami, de mégsem akar lépni.
2013. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert megvárják, amíg te hagyod ott őket, hogy aztán sajnáltathassák magukat. Amíg nem talál jobbat, nem fog lépni. Kényelmes. Ha meg te hagyod ott, egyel több indok, hogy szenvelegjen.
2013. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont.
2013. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéldd meg vele. Mert ha nem szeretné ezt az egészet akkor mondja meg ne szórakozzon veled. És biztos h nehéz lesz az elválás, de mind a kettőtök talál mást. És boldogok lesztek. Egy idő után...
2013. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni, de azt mondja, hogy ne fárasszam már ilyenekkel, és hogy túlreagálom, szó sincs ilyesmiről, és hogy ő nem akar szakítani. Vagy ha én ennyire akarom, akkor tessék... De ha én azt mondanám, legyen vége, szerintem egy másodpercig nem bánkódna, azt mondaná, oké, ha ezt akarom...
2013. ápr. 26. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is így viselkedett az exem. Folyton úgy csinálta a dolgokat, hogy én szakítani akarjak, amikor meg azt mondtam na akkor vége, ki volt bukva hogy én kidobtam. Bár hamar megvigasztalódott, 2 hét után már randizott is...


Egy régi fiúhaverommal beszéltem ezekről és azt mondta, hogy hát igen, a pasik általában így szokták csinálni, hogy a csaj mondja ki a végszót, mivel ez kényelmesebb semmint előállni és azt mondani vége.


Az exem ilyeneket mondott például, hogy miért vagy velem? Nem is egyszer. Mondom neki, bajod hogy veled vagyok? Mert akkor ezen könnyen segíthetünk! Akkor meg: neeeem dehogy! Ja, persze...

2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!